AVATAR - a czytanie plyty przez odtwarzacze BD.

piotrflo

New member
Coraz czesciej pojawiaja sie informacje, ze odtwarzacze jakies tam nie odtwarzaja tego filmu, trzeba robic update firmware lub cos tam innego. Widze, ze mozna sie zestresowac. Wywalasz 99 zl i d---a? Ciekawe ile osob bedzie mialo jeszcze problem z tym filmem? Ja jeszcze nie wiem jak u mnie. Jestem przed zakupem. Ale to ciekawe zagadnienie z tym zabezpieczaniem plyty BD.

Mozecie podawac jak ktos ma juz ta plyte, na czym ja odtwarzal, a na czym ktos inny mial problem? Takie pytanie z czystej ciekawosci.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panasonic BD35 - jestem właśnie po seansie - audio-wizualna maskara, w sensie pozytywnym oczywiście, chociaż odtwarzacz chwilkę "pomyślał" zanim wystartował.
 

dusi

New member
panasonic dmp bd 80 - zakup listopad 2009 - soft nigdy nie zmieniany (chyba 1.5) - AVATAR śmiga bez zająknięcia i co więcej stosunkowo szybko wczytuje płytę w porównaniu do innych filmów w stylu "prestige", "district 9"
 

remmyhi

New member
LG BD390 - ładuje się około pół minuty, następnie plansza, że można by zmienić firmware (oczywiście po angielsku), później następne pół minuty mielenia, znak 20th century, 15 sekund mielenia i jest - MENU...
Razem około 2 minut wstępu, a potem bajka...
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Samsung BD-P1600A z najnowszym softem 2.07 czyta bez problemu. Po włożeniu płyty trzeba poczekać krótką chwile, potem już bajka.
 

Hep

Member
PS3 bez problemów. Z aktualizacją nie ma problemówi i nie musze myśleć o niej :krol:
Pozdr
Hep
 

Rafal-s

New member
Pioneer LX71 po upgradzie do 1,65 - bez problemów. Przed, ze starym firmwarem pojawił sie komunikat aby zaciągnąć nowy soft miałęm 1.32, a były w międzyczasie 3 upgrady ale nie instalowałem, ten film mnie zmusił. Oby Pioneer dbał jak najdłużej o "stare" playery bo będzie porażka
 
Do góry