Auro-3D.

ralfik77

Member
Bez reklam
Polecam płytę Yello point.
Jest do kupienia na Amazon de.
Dolby Atmos ale pewnie będzie super na systemie auro3d.

To też pionierzy muzyki elektronicznej.
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Kolejne, zapowiedziane tytuły od Turbine.
Warto zwrócić uwagę na dźwięk. Jak widać, można pogodzić wszystkich.



I nie mniej ciekawe wydawnictwo.

 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Dubbing do filmu z dźwiękiem immersyjnym?
Toż to większej profanacji nie może być. :)
Napisy, Kolego, tylko napisy.
Które już dawno przygotowałem.
Zresztą, jak do każdego filmu, który przerabiam.

Ludzie sami wybierają to, co dla nich najlepsze. Zdziwiłbyś się, ilu jest entuzjastów i użytkowników Auro. Oczywiście nie w PL.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jako rozmieszczenie glosnikow auro jest o wiele lepsze od atmosa. Latwiej, ladniej i prosciej zamocowac dodatkowe glosniki nad frontami aniezeli na srodku sufitu xD

Tylko szkoda ze wytwornie filmowe nie kozystaja z tego. Zawsze bylaby dodatkowa konkurencja.

Swoja droga ja uwielbiam najbardziej kodek DTS:X. Atmos zawsze taki zamulony mi sie wydaje w porownaniu do DTS:X.

Auro nie wiem bo nie wykupilem licencji do amplitunera. A ta pewnie kosztuje juz tyle co amplituner xX
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Moje :)
Dzięki Tomaszu ! Masz złote ręce i super rozwiązania.
Czysto , schludnie i kolorowo :)

Miłego dnia
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Co ciekawe Red Tails w de wyszedł z auro i lpcm a np w usa, uk nie, na dodatek kosztuje grosze.

Ja osobiście nie mam auro ale bardzo cenię sobie upmix dts x neural i coraz częściej oglądam z nim stare filmy np w stereo lub nawet muzyki słucham świetny efekt z dodatkowymi głośnikami byłby sztos...
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Hmm. To nie do końca tak.
W przypadku tej konkretnej płyty, zawiera ona dwie ścieżki audio: German DTS-HD MA 7.1, oraz English LPCM 5.1. I tak są one wyświetlane w info, w przypadku odtwarzania. I właśnie ścieżka LPCM, jest ścieżką Auro-3D. Z tego też powodu, wielu „jankesów” gubiło się. Tutaj dopowiem, że format Auro-3D, w przeciwieństwie do Atmosa i DTS:X opartych na obiektach, jest formatem hybrydowym. Tzn. oparty jest on na kanałach, jak i obiektach. Warto o tym pamiętać.
 
Do góry