Auro-3D.

P-U-M-A

New member
Wszystko kupione czeka, środek stycznia będzie dach na budynku i potem lecimy wykończeniówkę więc liczę czerwiec/lipiec coś można już posłuchać.
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Koniec oczekiwania (brak dostaw sprzętu) i w sam raz na gwiazdkę. :)
Jeszcze ciepły, prosto z Japonii. ;)
Wreszcie pełne Auro, jak również Atmos i DTS:X Pro. Nic więcej nie potrzeba.

A przy okazji. Nie sposób nie podziękować, jak to niektórzy piszą, „forumowemu magikowi”- Blackninja. Pomimo niesprzyjających okoliczności dla obu stron, Black wywiązał się po dżentelmeńsku z umowy.
Jeszcze raz Black, szacun za to co zrobiłeś, bo wcale nie musiałeś.
Pozdrawiam i najlepszego z Nowym Rokiem. :)





I'll be back. :)
A ile Cię kosztował ten fajny Denonek?
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Już jest. :) X6700H



A co daje? Dekodowanie przez DTS do 13 kanałów. Był ograniczony do 11. Tak więc, dorówna Auro i Atmosowi w ilości dekodowanych ścieżek/kanałów.



A pytam, bo mam z nim zagwozdkę.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
:) :) Bez przesady. A co niby miałbym tam robić? Interesuje mnie ogólnie rozumiana technika. Zresztą.
W pracy, mam ksywkę ‘techniczny” ;) A tak na poważnie. Wystarczyłoby, aby mieć możliwość zbudowania KD z prawdziwego zdarzenia, jak co poniektórzy Koledzy. Oczywiście w jedynym, słusznym formacie. :D
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
:) Nie Kolego. Za wysokie progi. Mam swojego 6700 i to mi w zupełności wystarczy. Na pewno przydałoby się lepsze pomieszczenie. Ale jak już marzymy, to StormAudio. :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Porządek, kolorki. Super. po obejrzeniu pierwszego zdjęcia już miałem pisać, ze na gniazdkach głośnikowych oprócz opisu "+" "-" przydałyby się kolorki, ale na drugim już widać, ze jet OK :D
Co oznaczają poziome strzałki z dwoma grotami Auro<->Atmos w sekcji "OUT"?
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Chodzi o to aby wiedzieć, które głośniki podstawowych konfiguracji Auro - Atmos, mogą "wymieniać" się sygnałami, w zależności od wybranego kodeka. Generalnie, mamy 28 możliwych konfiguracji głośników. W oparciu o 14, a nie 12 głośników. To tak na szybko, bo jestem w szpitalu.
 
Do góry