Audio Video Show 2017

Kamil_89

Member
Koledzy, mam do Was wielką prośbę.
Ze względu na to iż nie będzie mnie na tegorocznej edycji, możliwe, że minie mnie możliwość obejrzenia i może posłuchania słuchawek Kef Space One (Porsche Design). Oczywiście dźwięk to kwestia gustu, ale jestem już po testach kilku innych. Tu chodzi mi głównie o wygodę noszenia i jakość redukcji hałasu.Jeśli ktoś z bywalców znajdzie dosłownie kilka minut, to będę zobowiązany!

Szukałem ale ich nie było.

Jak dla mnie świeżaka w temacie A/V impreza ekstra, ale jeden dzień to mało. Niestety miałem tylko piątek. Wczoraj i tak pewnie był luz. Sam byłem ciekawy wszystkiego ale skupiłem się na markach znanych dostępnych m.in Dali, Klipsch, MA itd. Oczywiście z ciekawości musiałem sprawdzić marki wysokich lotów, słuchawki za 250k, nowe Sonusy itd. mimo że nigdy nie będą w zasięgu cenowym :)
Trochę mi brakło możliwości odsłuchania Atmosa, niby system jest na topie a jakoś cisza. Salka Onkyo+Klipsch mnie zawiodła, nie wiem czy nie ustawili wszystkiego ale po za frontami i subem (on akurat zrobił mega wrażenie) to grało słabo, tylne wyciszone, atmos odbijany od sufitu prawie niesłyszalny, nawet projektor mieli kiepsko ustawiony - może dziś było lepiej. Co ciekawe na początku stadion miał problemy z zasilaniem i padały co chwilę fazy prądu, po jakimś czasie dopiero problem ustąpił :)

Myślę że wybierając się na AS warto obrać kierunek z jakim idziemy, i skupić się na tej wybranej części nie całości.

Nie wiedziałem że można robić zdjęcia bez akredytacji bo zabrałbym lepszy sprzęt, a tak to musiałem się ratować komórką :/

Dodam jeszcze że w Sobieskim jest jeden pokoik firmy DIR AUDIO w którym jest spory wybór ciekawych bananów :)
























 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Taka ciekawostka , sieć energetyczna z przejściem na specjalną zwore 1,5 : ) ale przyznać muszę że dźwięk wysokich lotów
Są nawet już chyba "legendarne" na naszym forum podstawki-imadełka pod kable :)
Są i chłopaki z Poznania :)
Szukałem ale ich nie było.
Wielkie wielkie dzięki! :)
Pozazdrościć!
Kamil proponuję większe zdjęcia wrzucać ..
Dokładnie, jest to wielka prośba ale i bolączka. Koledzy, korzystając zewnętrznych serwisów foto, zaznaczajcie duże rozmiary, nie miniatury, które po kliknięciu i tak rzadko się otwierają większe. Weźcie pod uwagę to, że są różne przeglądarki i systemy. To właściwie nawiązanie do wątku z "naszymi zestawami" gdzie notorycznie pojawiają się miniatury...




Ale ogólnie to coś mały rozgłos, mała frekwencja, mało fotek... :(
Pamiętajcie o hostessach i pozdrówcie je ode mnie koniecznie :)
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Są nawet już chyba "legendarne" na naszym forum podstawki-imadełka pod kable :)
Chodziło mi bardziej nie o podstawki a zworkę między terminalami grubości 1,5 mm : )


Wychodzi że mniej ludzi jest z forum niż rok temu..

Nie wiem czy z forum ale według mnie zatłoczenie było większe niż w latach ubiegłych . Do większości boxów na stadionie ciężko było wejść ,w Sobieskim ciasnota jest chyba zawsze
 

Kamil_89

Member
Rzeczywiście coś się miniatury tylko załączyły.

Teraz powinno być lepiej.
6fb668651e1895025c9d955183c03476.jpg
c28cc59338b93a95b1e13487a359baf4.jpg
e4b81e3e8dc6034f07e48f8e7a04e162.jpg
b9ddc20acec2e151bb3ba678e0dd2195.jpg
72d94c53c02d7f572b41c9330dd25220.jpg
419b0d95c45f4970e368afc3f22f37e0.jpg
ea4dde66dd8db0f7136fda059c61120e.jpg
60a9015cbe09dd54bbfaefa125dda996.jpg
a29f4d129e7ba1d540c78917ac55b4cd.jpg
a0a0caf17d6ed1b1f6f1b99bb67eece6.jpg
d7d7672df1af8cbfd88bca4846af114b.jpg
6fc47749ff551915398ae04d94992a58.jpg
be82f9eadff49563aa9ab8ca986a8b04.jpg
cd8ff823b08f83710718c9b7c41fd640.jpg
01ab8af80b45ed7147c365b0055e9ef8.jpg
4bf1f80df9b6224fa1bcf73fbe75a52e.jpg
d8cb0fec0c9b075bc062234c0632550b.jpg
5b599f022b01fb135026d73f95ef181b.jpg
74e5d9f85636726c0c7e54954c0026aa.jpg
aaf7367c7d6ee96a37885cc731e22ce1.jpg
a6e863f5ab1ef444e2ce53e9796fe540.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Super foty, od razu lepiej! :)
Co to za Dali? Trochę podobne do Rubicon.
Zawsze wzdycham do omnipolarów...
Dir już w zeszłym toku robił furorę.
Rozumiem, że w następnym forumowym konkursie nagrodami będą poduszki by Harman ;) albo nawet przypalone głośniczki... ;)
Ja już jestem gotowy na McIntoshe. Białe podstawy już są, dorobi się podświetlenie i logo... :D
Chodziło mi bardziej nie o podstawki a zworkę między terminalami grubości 1,5 mm :)
Wiem wiem, mój wpis dotyczył czegoś innego, przy okazji ;)
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Podsumowując tegoroczne AS kilka wybitnych bardzo drogich systemów ,zdecydowanie mało zestawień za akceptowalne $$$ jakich było sporo rok i dwa lata temu. Mam też nieodparte wrażenie że sporo wystawców chciało udowodnić że to właśnie jego system gra najgłośniej.


Mega prezentacja u Gato ,raz że gra to do tego wygląda fenomenalnie .Zdecydowanie system z którym mógł zostać dożywotnio .




Jak zwykle wybitne Boenicke




Ciekawie u Focala i Naima ,przydało by się jednak wstawić to dużych sal w Golden Tulip-ie



Przeciętna największa Persona vs nowy Anthem




Arcam vs Audiovector w forumowym pokoju bardzo bardzo przyzwoicie ,przełączanie kolumn faktycznie wprowadzało zmianę w brzmieniu lecz byłem za krótko aby stwierdzić czy jest lepiej czy gorzej




Bardzo podoba mi się granie kolumn Atohm w ducie Atollem i Pliniusem .



Polska klasyka vs Streamer YAMAHA WXC-50



Liche granie nowych B&W .Sporo lepiej w pokoju obok ,Elac za 3 tyś vs Nad




Ciekawe barwne zestawienie z systemu Cyrus Lyric all in one vs PMC



Nawet przyzwoicie u Denona i Cantona : ) dało się słuchać




Bardzo słabo u Marantza nie wiem kto w padł na pomysł podłączenia tak nędznych kolumn



Monstrualny SVS i trochę kina







Dystrybutor Onkyo i Klipsch zapożyczył na prezentacje Oppo : )




Nowe aktywne Dali idealne na małe festyny ,zgłupiały przy innych gatunkach muzyki



Duży bass



Monitor Audio ,CA ,Roksan






Trochę odrutowania : )




Nowy STX ,zdaję się nie domalowany na krawędziach



Polska nowość przynajmniej dla mnie Resonus ,bardzo dobre granie.



I trochę różnych oraz Hi-end











 

werf

Active member
Bez reklam

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mega prezentacja u Gato ,raz że gra to do tego wygląda fenomenalnie .Zdecydowanie system z którym mógł zostać dożywotnio .

Czyli jak w zeszłym roku. To jeden z nielicznych zeszłorocznych pokoi, które zapamiętałem. Mógłby ktoś sensowny wziąć w dystrybucje te kolumny.

A ktoś był może w ku 12 ? chyba wpadka wystawy

Hegel + Dynaudio? Coś mi się o uszy obiło, że lipa. Na siłę chcieli zaprezentować nowego H190 i Dynaudio którymi znowu będą handlować. Jakie Dynki grały contour 20?

Napisz co było nie tak. Czyżby brak basu?
 
Ostatnia edycja:

Kamil_89

Member
Projektor to Epson, niestety nie pamiętam jaki model, obraz jak dla mnie świetna sprawa, bardzo mi się podobał.

Z kolumn bardzo fajnie grały i podobały mi się bipolarne fronty Definitive Technology
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Teraz już fotki ok.. :- ) można oglądać..

Lolo ale cena tych rozpraszaczy też chyba jest odpowiednia.. chyba że pomyliłem je z podobnymi..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Widze ze czesto i gesto wstawiaja te rozpraszacze:

400px_Vicoustic-wave-wood.jpg


Az tak dobre one sa i tyle wnosza do systemu?

Faktycznie w wielu pokojach one były , są to ustroje akustyczne które częściowo rozpraszają i pochłaniają najwyższe partie dźwięku zmniejszając tym samym poglos w pomieszczeniu. Niestety ale nie działają na niższe składowe.

Jestem po maratonie w krótce fotki i kilka słów odemnie :)
 
Do góry