Audio Show 2013 - ZBIÓRKA!!!

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem z Białegostoku i często tam bywałem przed podjęciem decyzji o zakupie więc im powiem. Jeszcze ciągle kompletują dla mnie sprzęt to będzie okazja. :))))
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Egzekwować to strzał poniżej pasa ale bekę pokręcić można
u9q.gif
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz nic już nie zrobisz. Z punktu prawnego temat zakończony. To działa tylko w momencie gdy masz towar, obok niego cenę i decydujesz się na zakup. Wtedy Twoje roszczenie może być zasadne ale przy tego typu sprzęcie trudne do zrealizowania.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zobacz jak szybko minął ten rok, dopiero co przecież byliśmy.
Ehh, leci ten czas a my dalej piękni i młodzi ;)
Ja chyba też sobie daruje, chociaż nie mogę odżałować pokazów na Stadionie Narodowym, szczególnie że można było pobaraszkować po lożach.
Ciekawy jestem czy będzie prezentacja Atmosa, nie znalazlem info na ten temat.
 

eddielublin

New member
Ja bym się chętnie wybrał i to nawet z noclegiem sobota/niedziela, ale niestety niefortunnie wypada w fajny przedłużony weekend. Spędzę więc najprawdopodobniej kilka dni w Bieszczadach...Ale temat nie zamknięty, no i najważniejsze to czy będą Grajpudła :)

Edit: zestaw referencyjny Technics R1 za 160 ty. Hoho wysoko mierzą...
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Teraz Technics pcha się wszędzie by oznajmić, że wrócił. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
Zobacz jak szybko minął ten rok, dopiero co przecież byliśmy.
Ehh, leci ten czas a my dalej piękni i młodzi ;)
Ja chyba też sobie daruje, chociaż nie mogę odżałować pokazów na Stadionie Narodowym, szczególnie że można było pobaraszkować po lożach.
Ciekawy jestem czy będzie prezentacja Atmosa, nie znalazlem info na ten temat.

Dokładnie, zleciało szybko...
Też żałuję pokazów na Narodowym, tym bardziej, że wklejałem info kilka m-cy temu, wtedy kiedy Al Pacino miał przyjechać do Polski. Wstyd się przyznać, ale jakoś mi umknęło :).
Niestety o Atmosie nic nie wyczytałem. Wszak to raczej bardziej impreza Audio Stereo, choć i powoli kino też się przemyka, oczywiście nie w takiej skali.
Ciekawe jakie będą hostessy w tym roku? :D
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Z racji tego, że kolejna edycja tuż tuż, odświeżam.
Proponuję zorganizować chociażby spotkanie przy kawie, prawdopodobnie przy stoisku HDTV :)
Ja jeśli będę to w piątek, cały piątek ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Armani, przemyślałem, biorę nocleg na sobotę ;)
Piątek bieganie po AS i coś dla ucha, a wieczorem się zobaczy :D
W sobotę chciałem się załapać na niektóre seminaria i zobaczyć to, czego nie zdążę w piątek :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oby to nie było to co kiedyś w Wawie, ekipa hdtv też tam była.
Nawet fotki gdzieś wklejałem, Sonusy, dizajnerskie ramki na tv itp.
Z AS to ma nie wiele wspólnego, ale zobaczymy.
 
Do góry