Audio Show 2013 - ZBIÓRKA!!!

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Planuje jak najdłużej, czyli jeśli pojade samochodem, to od 10-do 20, ale jeśli pociągiem to 11-20. Caly czas się łamię. Z jednej strony pociąg to wygoda, brak problemu z parkowaniem, w sumie z dworca niedaleko, ale jestem uzależniony od rozkładu, a chciałbym zobaczyć i posłuchać jak najwięcej. Jeśli zaliczę Sobieskiego, to potem do Bristola ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
oj, to może jednak pojade pociągiem :D ale wtedy musiałbym zachaczyc nocleg. Jeśli stawiasz to nie ma sprawy :D
A tak w ogole to armanig, będziesz?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bardzo bym chcial byc (pracuje nad tym), ale na chwile obecna srednio to widze :? W piatek jeszcze dam znac.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
OK, jak cos to napisz PW, zawsze to szansa na wymianę zdań na żywo. Mozna jeszce zrobić tak, jeden zagada Kena, a reszta klocki pod pachę i w nogi ;)
MAja tez byc Sonusy Aidy, ach.... Mam je niedaleko w Audiostylu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawe czy beda warunki na przyzwoity odsluch, bo to tak jakbys poszedl na targi erotyczne i nie klepnal aktorki :D
Swoja droga, targi fajna sprawa, a widzisz, ze tez nikt z nas nie pomyslal wczesniej, w maju byl EROtrends w Warszawie ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pierwszym od takich rzeczy jesteś Ty, wiec masz duzego minusa ;)
Nie pamietam, moze nawet na glownej stornie, ale gdzies kilka dni temu przycytalem, ze jesliby posłuchac wszystkiego przez po 10 minut, to zajeloby to 3 dni, wiec....
 

eddielublin

New member
Ja przybywam PKP, na centralnym będę o 9:45 i zacznę chyba od Radisona, z programu wynika, że tam będzie zlokalizowana większość interesujących mnie gratów...powrót do Lub koło 19:30. Jak się zamknie lista chętnych to wymieniamy się pryv kontaktami, OK?
Edit: no i obowiązkowo jakiegoś Cd w kieszonkę, może uda się coś zagrać na hajendowym sprzęcie
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja przybywam PKP, na centralnym będę o 9:45 i zacznę chyba od Radisona, z programu wynika, że tam będzie zlokalizowana większość interesujących mnie gratów...powrót do Lub koło 19:30. Jak się zamknie lista chętnych to wymieniamy się pryv kontaktami, OK?
Edit: no i obowiązkowo jakiegoś Cd w kieszonkę, może uda się coś zagrać na hajendowym sprzęcie

Gdybym mial pociag i biorac pod uwage ze przyjedzie planowo to najwczesniej jestem o 11:30 w Sobieskim, wyjazd o 20;00. Szkoda mi tej 1.5 godziny, bo w niedziele mnie nie będzie.

Prypominam, ze jesli jest ktos chcetny z okolic Katowic, Czestochowy to zapraszam. Wtedy podzielimy koszty benzyny i na 100% jadę samochodem. Zawsze to wygodniej i nie ma uzależnienia od PKP.

Proszę porównajcie dla mnie:
Yamaha 3030
Pioneer SC-LX87-K
Jeżeli będą wystawiane

Jakos ciezko mi to jest sobie wyobrazic, ze te sprzety zagrają w tym samym pomieszczeniu i tymi samymi kolumnami. Na targach Audio nigdy nie byłem, ale myślę, ze tam raczej trochę inne zasady niz w sklepie ;) choc jesli tak, to czemu nie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry