Asus O!Play MINI

disnemar

New member
A przed pierwszym użyciem trzeba go formatować czy wystarczy od razu podłączyć i można kopiowac pliki?
 

artura2

New member
Mam problem. Asus śmiga z wszystkimi formatami audio/video ale nie wznawia od poprzedniego (wcześniej działało) wyłączenia pomimo ustawienia tej funkcji w menu, rożnych wersjach firmware, oczywiście reset zrobiony. Czy można jakoś temu zaradzić (bez wizyty w serwisie)???
 

pedros300

New member
Witam, kilka dni temu nabyłem ASUSA O!Play MINI plus i czy u Was również b. wolno trwa przeszukiwanie biblioteki np.filmów? Wchodzę w folder FILMY na dysku podłączonym przez USB i chcąc dojść do np.50 filmu trwa to wieki!!! Filmy przeszukiwane są po kolei z postępem co 1 sekundę , czyli po prawie minucie docieram do ostatniego filmu. Czy aktualizacja oprogramowania coś pomoże , czy ASUS po prostu tak ma.
Czy w tym odtwarzaczu jest możliwość podglądu czasowego podczas przewijania filmu na podglądzie( w której aktualnie minucie jestem).
Proszę o podpowiedź , bo jestem troszkę rozczarowany tym odtwarzaczem i mam chęć go zwrócić.
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Dzięki za odp.

Na czym polega nie dopracowanie softu 1.16 ?

pozdrawiam

Polega na tym że przy większej ilości filmów w folderze
player wczytuje pierwsze z brzegu napisy a nie te właściwe.
Trzeba trzymać każdy film w osobnym folderze aby dobrze działało
firmware 1.6.

Jak chcesz to sobie możesz przetestować 1.16 bo bez problemu
można wrócić do starszego firmware.
 

cziko65

New member
Witam.
Być może to banał, ale byłbym bardzo wdzięczny za wskazówkę, jak powrócić do firmware 1.15 z 1.16 w O!Play Mini? Czy istniej możliwość, że po aktualizacji do 1.16 pogorszyła się jakość odtwarzanego materiału, czy to tylko moje niesłuszne wrażenie? Z góry bardzo dziękuję za radę i odpowiedź.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

YuuRi

New member
Asus O!Play Mini a PC - jakośc obrazu i dzwięku?

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem tego odtwarzacza : Asus O!Play Mini.

To co mnie interesuje to czy będzie duża różnica pomiędzy jakością dźwięku i obrazu w PC?

W PC mam kartę muzyczna prodigy hd2 advance jeżeli to ma jakieś znaczenie oraz całość podłączona jest po HDMI z karty graficznej do ampli HK AVR 156 + zestaw 5.1 HK.

Jak to się będzie miało do tego asusa po podłączeniu ? Czy jakość audio/video będzie ta sama?

Filmy, które oglądam są w jakośći BR bądź HD Rip ( MKV).

Proszę o pomoc! Szczególnie posiadaczy Asus O!Play Mini!

Pozdrawiam
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Przy założeniu że masz PC skonfigurowanego dobrze pod oglądanie filmów na telewizorze to jakość dźwięku i obrazu będzie na tym samym poziomie.
Jeśli tak nie jest to lepiej będzie ci się oglądać na Asusie.
 

weles81

New member
Witam, chciałbym zakupić to cudo, ale nie wiem czy moje prywatne filmy, których nie czyta odtwarzacz DVD będą działały na o!play-u. Czy ktoś kto posiada ten sprzęt mógłby to sprawdzić? Bardzo proszę na priv!
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Aktualnie bardziej polecam Xtreamer ELVIRA
elektronika ta sama (ten sam chip Realtek RTD1005)
cena taka sama ale pilot leszy, 2 porty usb
ładniejsze menu,
i dodatkowo DTS HD 7.1 - passthrough
 
Do góry