Asus O!Play MINI

nowy57

Member
absolutnie NIE
a poza tym to naprawde fajny/szybki standard
podaje z pamieci...
ale przegranie filmu takiego okolo 8GB z komputera na HDD przenosny po usb3.0 to okolo 2min !
 

Caesar_PL

New member
absolutnie NIE
a poza tym to naprawde fajny/szybki standard
podaje z pamieci...
ale przegranie filmu takiego okolo 8GB z komputera na HDD przenosny po usb3.0 to okolo 2min !

Nie do końca jest tak różowo. Ja mam saegate transcender 1tb na usb 3.0 i ten asus go niestety nie widzi. Raz jakoś dziwnym trafem się uruchomił ale generalnie go nie rozpoznaje
 

Slawko1

New member
Bez reklam
A czemu na pendrive po każdym użyciu tworzy mi folder .Theatre ?

Dobra. Już wiem.

W napiprojek w ustawieniach do pobierania napisów miałem : pobieraj napisy w kodowaniu ANSI.

Zmieniłem te ustawianie na Unicode i teraz napisy działają na Asusie.....

Dla mnie troszke dziwne bo DVD Fergusona normalnie odtwarzało takowe napisy a Asus nie.....

Ustawiłeś w ustawieniach Playera opcje
Kodowanie tekstu na: Środkowoeuropejski ?
Polecam też zaktualizowanie firmware do 1.15
1.16 nie polecam, chyba że każdym film trzymasz w osobnym folderze.
ASUS - Multimedia- O!Play Mini
Ja mam kodowanie ANSI i Player czyta dobrze takie napisy.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Podstawowe kodowanie dla d o b r y c h polskich napisów .SRT (światowy standard) to środkowoeuropejskie. Niestety NapiProjekt to w większej części napisowe potworki pod wieloma względami - błędy podstawowe (długość linii, liczba linii itp.), błędy kodowania, fatalna jakość tłumaczenia i coś, co mnie przyprawia o ból zębów, czyli ortografia, gramatyka i interpunkcja.

Dobre napisy, z minimalną liczbą błędów, to moderowany serwis Napisy24.pl.
 

nowy57

Member
oczywiscie !
poza tym zobaczysz jak bedziesz przerzucal filmy z kompa na HDD to transfery beda ponad 100MB/s !!
warunek ze masz port USB3.0 w kompie (teraz wszystkie go maja ktore sie obecnie kupuje)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
3.0 to świetna sprawa :). W miarę możliwości najlepiej zainwestować w jak największą pojemność:)
 

nowy57

Member
ja wlasnie mam 2HDD passport po 2TB
nie zaluje grosza (wykonuje backupy co jakis czas wszystkich komputerow w domu, filmy, muza, gry dla dzieci )
 

disnemar

New member
jeszcze mam pytanie odnośnie Mini: można wybrać ścieżkę dźwiękowa w pliku mkv bo jeszcze do tego nie próbowałem ? ;)
 
Do góry