Aster HDTV

tucz

Member
Peek z Toba to jak z kobieta, ciagle Ci sie odmienia ;)
Najpierw wychwalasz Aster, pozniej na nich najechales i zwyzywales, a teraz znowu wychwalasz?? Skad takie czeste zmiany??
 

Peek

New member
Bez reklam
Napisałem ten post już na spokojnie. Ująłem w tym, co mi sie nie podoba. Łagodząco może wpłyneło na mnie to, że Euro się już kończy a zaczynają igrzyska olimpijskie które obejrzymy 24/7 w HD bo tak ma nadawać Eurosport HD;)
 

darkheart

New member
Pomoc techniczna w Aster to dno! Probuje sie od ponad godziny dodzwonić na infolinie na pomoc techniczną! Od dwóch dni nie działają mi programy HD TV. (Usługa zablokowana) Dziś się wkurzyłem i dzwonie, dzwonie! Nie udało mi się połączyć. Albo to przerzuca na zajęty po około 15 minutach, lub to nagle przestaje grać ta muzyczka z reklamą - cisza w słuchawce i nikt się nie odzywa.
 

Peek

New member
Bez reklam
Usługa zablokowana czyli tak jakbyś nie kupił pakietu. Jak dalej tak bedzie to udaj sie do biura na marynarską, bo przecież za to płacisz.
 

k_luke

New member
Tak, zamiast polepszyć ofertę to zablokowali NG SD dla tych osób, które nie mają NG HD (czyli HDPack)... Ehh to już przesada, dotąd byłem przekonany że dali NG HD i NG SD wszystkim, a od lipca zablokują wersję HD dla tych co nie mają HDPack, a tu taka kicha... Dodam iż na drugim dekoderze Kaona jest tyle, że tam jest wykupiony właśnie HDPack. Dodatkowo przy resecie prądowym, aby uaktualnić listę kanałów zablokowała się większość przycisków pilota do Kaona - pomógł reset to ustawień fabrycznych (Menu + OK na dekoderze).
 

Peek

New member
Bez reklam
Jeżeli mogę jakoś was pocieszyć, to pomyslcie o tym, że igrzyska w Pekinie obejrzycie 24/7 i to w HD. Jeżeli masz Basic Plus to może coś "ulepszają", bo powinien wrócić do ciebie w wersji SD.
 

chill

New member
Od dziś posortowali kanały i w końcu ten smieszny pakiet Rozrywka powędrował dalej w okolice 30 kanału. W końcu od 11 zaczynają się kanały HD. Fajnie byłoby aby dorzucili jeszcze 2 kanaly i mielibysmy ich 10 ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Aktualnie nie ma mnie w domu, więc czy moglibyście podać jak posortowane są kanały? Czy wreszcie TVP1 jest na kanale 1??
 

k_luke

New member
Dodatkowo zostawione jest miejsce na HBO HD na kanale 4... NG SD już działa u mnie z powrotem. Rano działał tylko na Kaonie.
 

mrowkapj

New member
k_luke napisał:
Tak, zamiast polepszyć ofertę to zablokowali NG SD dla tych osób, które nie mają NG HD (czyli HDPack)... Ehh to już przesada, dotąd byłem przekonany że dali NG HD i NG SD wszystkim, a od lipca zablokują wersję HD dla tych co nie mają HDPack, a tu taka kicha... Dodam iż na drugim dekoderze Kaona jest tyle, że tam jest wykupiony właśnie HDPack. Dodatkowo przy resecie prądowym, aby uaktualnić listę kanałów zablokowała się większość przycisków pilota do Kaona - pomógł reset to ustawień fabrycznych (Menu + OK na dekoderze).
U mnie tez pilot odmówił posłuszeństwa. Reset prądowy nie pomaga. Na początku przerzuca kanały a po chwili już moge tylko to całe cudo wyłączyć. Co za badziew!!!. Spróbuję reset do ustawień fabrycznych:confused:.
 

xye5

New member
mrowkapj napisał:
U mnie tez pilot odmówił posłuszeństwa. Reset prądowy nie pomaga. Na początku przerzuca kanały a po chwili już moge tylko to całe cudo wyłączyć. Co za badziew!!!. Spróbuję reset do ustawień fabrycznych:confused:.

dokladnie to samo z pilotem pomaga ta metoda opisana tu kiedys z guzikiem aster po wyalczeniu modemu z pradu ale nie dziala guzik "?"

pozdrawiam
 

lleszek

New member
tez mialem dzisiaj problem z pilotem, ale juz roziwazalem sprawe. Po resecie pradowym na dekoderze zaczela migac czerwona dioda, teraz wogole sie nie wlacza. To juz bedzie drugi do wymiany.
 

mrowkapj

New member
Reset do ustawień fabrycznych pomógł. Ale zanim to zrobiłem, dzwoniłem na infolinię, a tam znowu wyskoczyli mi z bajeczką o przesyłaniu najnowszego softu.
 

k_luke

New member
Pomaga reset do ustawień fabrycznych (Menu + OK na dekoderze - kilkakrotnie aż zaskoczy), a później zgodnie z informacją na ekranie restart prądowy.
 

Peek

New member
Bez reklam
mrowkapj napisał:
Reset do ustawień fabrycznych pomógł. Ale zanim to zrobiłem, dzwoniłem na infolinię, a tam znowu wyskoczyli mi z bajeczką o przesyłaniu najnowszego softu.

To ich numer popisowy...
Kiedy mi się zrobił czarny ekran na wszystkich kanałach tez z tym wyskoczyli, ale wtedy to było jakieś 2 dni po założeniu dekodera, więc nie bardzo wierzyłem zeby nowy soft juz był... Pomógł reset pradowy.
 

michaelius

New member
Peek napisał:
Jeżeli mogę jakoś was pocieszyć, to pomyslcie o tym, że igrzyska w Pekinie obejrzycie 24/7 i to w HD. Jeżeli masz Basic Plus to może coś "ulepszają", bo powinien wrócić do ciebie w wersji SD.

Hmm a jest juz pewne , ze bedzie TVP HD w kablu ?
 
Do góry