Assassin's Creed 2

vasyndrom

New member
w necie masz pelno mapek z pozaznaczanymi piorami na nich, mi wciagu calej gry udalo sie zebrac okolo 80 tylko jak biegalem to ich szukalem bo wiedzialem ze bede smigal po platyne, reszta przyszla w ciagu 30min z mapka na komorce ;D
 

mataman

New member
Bez reklam
Dokładnie, ja zbieram na platynę zostały mi 4 trophy m.in
In Memory of Petruccio
Show your Colors

Z dwoma pozostałymi dam sobie rade.Tylko jak uzbierać te 100 piór...:D


Normalnie :D Jest to napewno łatwiejsze niż zebranie 400 flag w jedynce. Calak czy platyna w tej grze do najtrudniejszych nie należy.
 

koprus

New member
sterowanie w tej grze doprowadza do desperacji...

już 3 razy byłem blisko wyrzucenia pada przez okno... a jestem gdzieś w połowie.
 

kylo69

New member
najłatwiejsza platyna bo w 8 dni spokojnego grania (nie siedziałem na grą non stop) mapka do piórek i wszystko fajnie. A ogólnie gra bardzo przyjemna i wciągająca. POLECAM
 

m000c

New member
screen tearing

Czy też macie taki screen tearing? Tak jak by wogóle nie było vsynca! Czy to jest problem tylko wersji PS3?

Normalnie odechciewa się grać.
 

rufus1988

New member
NARESZCIE odnalazłem wątek AC2 :). Mam pytanie odnośnie wersji PL, czy wyszła już łatka poprawiająca błędy (szczególnie ten z wysypywaniem się gry po wyłączeniu jej w okolicy 10 rozdziału) właśnie dla wersji PL ? Na jednym forum spotkałem się z taką informacją, ale nie mogę znaleźć oficjalnego potwierdzenia. Dodam ze po włożeniu płytki z AC2 PL ściągnął się patch około 40mb jak się nie mylę, proszę o info ponieważ rozpocząłem już grę i nie wiem czy skupiać się na w/w błędzie. . .
 
Do góry