Assassin's Creed 2

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ja mam tylko nadzieję że twórcy Ac zdają sobie sprawę z tego jak nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudna była część pierwsza i dwójka to zmieni bo jeśli ma być to samo to ja dziękuję bardzo.
 

Redundantor

New member
mataman napisał:
milcz niewierny.

To trochę wyjaśnienia :)

AC to jedna z moich ulubionych gier. Tyle, ze mam (a właściwie już miałem) ja tylko na PC. Czytając net zauważyłem, że ta gra miała podobno więcej elementów na PC niż PS3. Stąd może dla Was wszystkich była nudna, a PC-towcy ją zachwalali - miodność była inna, mimo, że to ta sama gra.

Kiłą określiłem ten dupny "teaser" - mnie skojarzył się od razu z THIEF I na pc. Marna jestteż jego jakość - dziadostwo zrobione z kilku grafik - to podobnie jak teaser COD:MW2. Nic nie widać ....

Gra mam nadzieję, że będzie dobra.
 

mietek099

New member
Redundantor napisał:
Czytając net zauważyłem, że ta gra miała podobno więcej elementów na PC niż PS3.
Co to znaczy, że gra miała "więcej elementów" ?
Co do video to teaser jak teaser. Sama nazwa wskazuje na to, że nie ma za wiele (często praktycznie nic) pokazywać z samej rozgrywki. Jest to poprostu "migawka".
 

raito

New member
Co do czesci dugiej jeszcze sie nie wypowiem nic bo wlasnie mam dylemat czy zaczac grac w czesc 1 czy tez w mgs4 8) jest spora wlasnie ilosc osob ktora jedynke uwaza za nudna i schematyczna dosc, ciekawe jak bedzie z jej nastepczynia... Wiec czy jedynka jest az tak zla ? :eek: i co polecacie do zagrania w 1 kolejnosci ac czy mgs4 ? :)
 

Redundantor

New member
W Wersji PC były misje polegające na:

- zabójstwach,
- szpiegowaniu (podsłuchiwaniu),
- odkrywaniu obszarów (wieża),
- ratowaniu miejscowych (kobiety i starcy),
- wyścigi (po dachach i innych różnych miejscach),
- bieganie na czas - zbieranie flag,

czy na PS3 było to wszystko?

Dla mnie największą wada były wstawki z teraźniejszości (laboratorium) - były nudne i obniżały bardzo napięcie wywołane grą :).

A misja, w której goni się gościa przez całe miasto była kapitalna.

A propos - jak ktoś ma AC 1 na PS3 to moge się wymienić z nim - oferuję Fifę 2008 ew. Heavenly Sword.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Było, tak jak i na x360, wszystkie wersje są takie same. Nie wiem gdzieś wyczytał że nagle na PC było cos dodatkowego.
 

beamer

Banned
Redundantor napisał:
W Wersji PC były misje polegające na:

- zabójstwach,
- szpiegowaniu (podsłuchiwaniu),
- odkrywaniu obszarów (wieża),
- ratowaniu miejscowych (kobiety i starcy),
- wyścigi (po dachach i innych różnych miejscach),
- bieganie na czas - zbieranie flag,

czy na PS3 było to wszystko?

Dla mnie największą wada były wstawki z teraźniejszości (laboratorium) - były nudne i obniżały bardzo napięcie wywołane grą :).

A misja, w której goni się gościa przez całe miasto była kapitalna.

A propos - jak ktoś ma AC 1 na PS3 to moge się wymienić z nim - oferuję Fifę 2008 ew. Heavenly Sword.

Tak to samo jest też w wersji na PS3.

Świetna gra. Polecam. Dostałem ją za 1 gr w promocji Killzone 2 :D I to nawet wersję z pełnym polskim dubbingiem (jest OK).

Bardzo fajna grafika. Gram ma swoje momenty. Najbardziej przypadła mi do gustu Akka, ale reszta miejsc tez jest ciekawa.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Taaak, bardzo ciekawa gra...

Podsłuchiwanie - idziemy w dany punkt i wduszamy y a następnie słuchamy co dana postać ma do powiedzenia (ultra ciekawe) i tak x100

Ratowanie wieśniaków - tłuczemy tych samych gości tymi samymi kilkoma ciosami na krzyż x100 (ciekawe)

Zbieranie flag x1000 - jak sama nazwa wskazuje to bardzo ciekawe zajęcie

Punkty widokowe - wdrapujemy się na kolejne budynki i wduszamy y x100 - arcyciekawa sprawa

Misje główne - dostajemy zlecenie po czym ubijamy delikwenta i wszystkich strażników gdyż po cichu praktycznie się nie da bo Altair nie umie się skradać - praktycznie każda główna misja jest taka sama (bardzo ciekawe)

Tak, Ac to bardzo ciekawa gra imo...
 

Redundantor

New member
SierzantHarris napisał:
Taaak, bardzo ciekawa gra...
....
Tak, Ac to bardzo ciekawa gra imo...


Uwielbiam malkontentów :)

Z takim nastawiniem można rozwalić każda grę -

"Taa, COD4 albo strzelam, albo biegam, albo odwrotnie, bardzo "ciekawa" gra"

"Taa, Fifa biegam za piłką w jedną stronę, a potem w drugą - do dupy"

"Taa, GOWIII, biegam, zabijam, biegam, zabijam - "bardzo" ciekawe"

możesz kopiowac i wklejac w innych wątkach :)

Pozdrawiam
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ja też bardzo "lubię" takich ludzi którzy są zawsze ze wszystkiego zadowoleni i nie potrafią dostrzec żadnych wad. Jeśli nie rozumiesz o co mi chodziło to już Ci wyjaśniam - tu nie chodzi o samą w sobie monotonię i nudę której Ac jest wykładnią ale o fakt iż mechanika tej gry jest zwyczajnie do d. Jasne że da się zabić po cichu w ac ale ponieważ twórcy nie dali nam możliwości skradania się to takie zabijanie po cichu jest istną mordęgą potęgowaną przez konieczność oglądania tych samych cutscenek po każdej nieudanej misji. Zadania w których musimy kogoś podsłuchać to już zupełne nieporozumienie i brak jakiegokolwiek gameplayu - idziemy do punktu a i naciskamy przycisk, viewpointy to samo - ZERO GAMEPLAYU. Rozumiesz już o co mi chodzi?

p.s Nawiązując to tego że nazwałeś mnie malkontentem to powiem Ci że między innymi przez masę ludzi którzy niczego nie wymagają i ze wszystkiego są zadowoleni mamy w tym kraju taką paranoję - sklepy oszukują klientów, fachowcy krzywo kładą płytki, pizza przyjeżdża po 2 godzinach itp....bo większości to nie przeszkadza tak jak naszym piłkarzom nie przeszkadza fakt że gwiazdami są tylko na swojej wsi.

p.s2 O wielki Panie "Wiem wszystko najlepiej" - czy mnie może się ta gra nie podobać i czy mogę zauważać jej największe wady byś nie nazwał mnie malkontentem?

p.s3 - kopiować i wklejać...i co mi jeszcze doradzisz?

p.s4 - Fifa 09 - świetna gra z GŁĘBOKIM gameplayem i rewelacyjnym multi oraz masą patentów, Gow ma dobrą mechanikę i masę miodu , cod4 to świetny shooter z masą broni, ciekawymi miejscówkami i rewelacyjnym multi...może jednak nie skorzystam z twojej "mądrej" i dowciapnej rady...

mataman napisał:
pewnie że się da

Umiesz czytać prawda? Bo jeśli masz z tym problemy to podpowiem że napisałem iż "praktycznie się nie da" na dodatek uzasadniłem dlaczego...
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
Ja też bardzo "lubię" takich ludzi którzy są zawsze ze wszystkiego zadowoleni i nie potrafią dostrzec żadnych wad. Jeśli nie rozumiesz o co mi chodziło to już Ci wyjaśniam - tu nie chodzi o samą w sobie monotonię i nudę której Ac jest wykładnią ale o fakt iż mechanika tej gry jest zwyczajnie do d. Jasne że da się zabić po cichu w ac ale ponieważ twórcy nie dali nam możliwości skradania się to takie zabijanie po cichu jest istną mordęgą potęgowaną przez konieczność oglądania tych samych cutscenek po każdej nieudanej misji. Zadania w których musimy kogoś podsłuchać to już zupełne nieporozumienie i brak jakiegokolwiek gameplayu - idziemy do punktu a i naciskamy przycisk, viewpointy to samo - ZERO GAMEPLAYU. Rozumiesz już o co mi chodzi?

p.s Nawiązując to tego że nazwałeś mnie malkontentem to powiem Ci że między innymi przez masę ludzi którzy niczego nie wymagają i ze wszystkiego są zadowoleni mamy w tym kraju taką paranoję - sklepy oszukują klientów, fachowcy krzywo kładą płytki, pizza przyjeżdża po 2 godzinach itp....bo większości to nie przeszkadza tak jak naszym piłkarzom nie przeszkadza fakt że gwiazdami są tylko na swojej wsi.

p.s2 O wielki Panie "Wiem wszystko najlepiej" - czy mnie może się ta gra nie podobać i czy mogę zauważać jej największe wady byś nie nazwał mnie malkontentem?

p.s3 - kopiować i wklejać...i co mi jeszcze doradzisz?

p.s4 - Fifa 09 - świetna gra z GŁĘBOKIM gameplayem i rewelacyjnym multi oraz masą patentów, Gow ma dobrą mechanikę i masę miodu , cod4 to świetny shooter z masą broni, ciekawymi miejscówkami i rewelacyjnym multi...może jednak nie skorzystam z twojej "mądrej" i dowciapnej rady...



Umiesz czytać prawda? Bo jeśli masz z tym problemy to podpowiem że napisałem iż "praktycznie się nie da" na dodatek uzasadniłem dlaczego...
Ta gra to esencja nudy, zaraz po MGS4 :D :D :D
 

Redundantor

New member
SierzantHarris napisał:
Nawiązując to tego że nazwałeś mnie malkontentem to powiem Ci że między innymi przez masę ludzi którzy niczego nie wymagają i ze wszystkiego są zadowoleni mamy w tym kraju taką paranoję - sklepy oszukują klientów, fachowcy krzywo kładą płytki, pizza przyjeżdża po 2 godzinach itp....bo większości to nie przeszkadza tak jak naszym piłkarzom nie przeszkadza fakt że gwiazdami są tylko na swojej wsi.

Spoko..., strasznie dużo tu wylewasz żalu na cały świat, a my tylko o głupich gierkach. Co do nich to nie jest wcale tak, że ze wszystkiego jest się zadowolonym (bo wiadomo kto jest wiecznie uśmiechnięty), bo nie można popadać w żadną skrajność - sama AC ma jednak coś w sobie, bo zanim wpadłeś w monotonię to pewnie początkowo te misje były ciekawe. Gdyby różnorodność byłą większa - byłby to pewny hicior.
Jeżeli od razu wydały Ci się nudne i monotonne to po prostu nie lubisz tego rodzaju gier, a w takim razie bez sensu jest wpadanie w wątek i krytyka "po całości". To tak jakbym zaczął wchodzić na fora z grami dla nastolatek i pisał, że gry o kolorowych misiach są do dupy - dla mnie są, ale może dla nich nie.
Dlaczego mam im to zabierać?

SierzantHarris napisał:
p.s2 O wielki Panie "Wiem wszystko najlepiej" - czy mnie może się ta gra nie podobać i czy mogę zauważać jej największe wady byś nie nazwał mnie malkontentem?

Może ;) pozwalam! A tak na poważnie - nic do Ciebie nie mam i nawet lubię czytac Twoje wypowiedzi, nie miałem zamiaru Cię obrazić, ani zarzucać Ci czegokolwiek. Wypowiedź miała być ironiczna. Peace :)
Co do wielkiego Pana - traktuję to jako dowcipną ironię. Prawda?

SierzantHarris napisał:
p.s3 - kopiować i wklejać...i co mi jeszcze doradzisz?

Patrz wyżej !

SierzantHarris napisał:
p.s4 - Fifa 09 - świetna gra z GŁĘBOKIM gameplayem i rewelacyjnym multi oraz masą patentów, Gow ma dobrą mechanikę i masę miodu , cod4 to świetny shooter z masą broni, ciekawymi miejscówkami i rewelacyjnym multi...może jednak nie skorzystam z twojej "mądrej" i dowciapnej rady...

No to mnie uspokoiłeś! Nie jesteś malkontentem :).

Co złego to nie ja i pozdrowienia dla Częstochowy.
 

beamer

Banned
Zadania się powtarzają w AC, to fakt. Ale gra ma swoje momenty, np. wdrapanie się na najwyższy punkt obserwacyjny w mieście Akka, na szczyt gigantycznej katedry...bajka. Piękny moment! Albo zabójstwo w Akcce notabla na statku zacumowanym w porcie...super!!!

Bardzo podoba mi się polonizacja (dubbing). Grafika bardzo dobra. Gdyby tylko autorzy dali bardziej zróżnicowane śledztwa, to gra byłaby super hitem. Ale w sumie i tak warto kupić ją za 40-50 zł na allegro.
 
Ostatnia edycja:
Do góry