Assassin's Creed 2

Bambolo82

Banned
Na szczęscie twórcy gier ani Carbon prawa nie stanowią, a Polska leży w kręgu kulturowym prawa rzymskiego. Nullum crime sine lege.

Pewnie carbon uważa że jak jakaś babuszka kupi sobie żakiecik w lumpeksie to jest piratem odzieżowym i okradła Sunset Suits, Pierre Cardin albo Lacoste'a. :hihi: :hihi: :hihi:
 

Peek

New member
Bez reklam
Mamy pierwszą recenzję Assassin's Creed 2!!! Official Xbox Magazine wystawił grze notę 9/10. W recenzji mozna przeczytać, że gra pozbyła się niedopracowań "jedynki" i jest świetną produkcją z niezła fabułą.
 

Peek

New member
Bez reklam
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,8...reed_2_gra_idealna__Sa_pierwsze_recenzje.html

Mamy dwie pierwsze recenzje, widać gra na PS3 może byc troche bardziej dopracowana lub po prostu Playstation Official Magazine jest mniej wymagający, jednak najwyższa i prawie najwyzsza ocena w dwóch licencjonowanych oficjalnych magazynach to już coś.

Jutro premiera na świecie, w Polsce w piątek. Gametrailers.com uruchomiło odliczanie do recki, która pojawi się jutro. Do żadnej gry dotąd nie było odliczania, czyzby gra roku i najwyzsza ocena?
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Właśnie trwa rozkradanie na Xbox'a 360 Assassin's Creed 2, Tropico 3, Left 4 Dead 2...

Wszystko jest na bittorent.

:? :? :?

Piraci śmieją się Nam w twarz. :?

Sony pokazało że jednak można zabezpieczyć konsolę. Trzeba jednak chcieć to zrobić. Banowanie raz na rok 1 miliona konsol Xbox w USA nie jest żadną przeszkodą, bo Amerykanin wywala taka do kosza i bierze kolejną za 199$.

I stało się - jesteś Bambi skończonym idiotą i hipokrytą. Jakim cymbałem trzeba być by ciągle jechać na piratów kiedy samemu się nim jest (mkv i projektor...). Na bank już każdy się zorientował że jesteś kretynem ale dla tych którzy jeszcze nie złapali: Bambolo to kompletny idiota, hipokryta i dzieciak.
 

Peek

New member
Bez reklam
Po światowej premierze! Posypały sie recki!

Polygamia: 5+ w skali szkolnej.
Gryonline.pl: 9.5/10
Gametrailers.com: 9.2
IGN: 9.2
Gamespot 9.0

Nie schodzi poniżej 90% czyli mamy kolejnego killera;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Gość z Polygamii napisał, że "do ekstazy którą czuł przy Uncharted 2 było blisko" więc graficznie musi być dobrze;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Gość z Polygamii napisał, że "do ekstazy którą czuł przy Uncharted 2 było blisko" więc graficznie musi być dobrze;)
Heh jak juz pisałem grafika stanęła w miejscu od czasu pierwszej odsłony ,zapewniam ;) A nawet mozna stwierdzić o biegu wstecznym ;) To nie ta liga co U2 .Jak zobaczysz przerywniki to szczena opadnie w negatywnym tego znaczeniu hahaha
Widziałem wczoraj walkę z wielkim kolo w zbroi :D Fajne :D :D :D
Kupie na bank ;)
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
Heh jak juz pisałem grafika stanęła w miejscu od czasu pierwszej odsłony ,zapewniam :wink: A nawet mozna stwierdzić o biegu wstecznym :wink: To nie ta liga co U2 .Jak zobaczysz przerywniki to szczena opadnie w negatywnym tego znaczeniu hahaha
Widziałem wczoraj walkę z wielkim kolo w zbroi :-D Fajne :-D :-D :-D
Kupie na bank :wink:

Kolego, skatowałem U2 na Hard, teraz jestem na 16 misji na Crushing. Dzisiaj dorwalem AC2 (na marginesie sprzedawca powiedzial, ze mial 50 plytek a ja biorę przedostatnią) i powiem ci, że jak trochę pograsz, to tobie szczęka spadnie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Szczególnie jak zobaczysz jaka jest interakcja tłumu lub widoczki z najwyższych wieżyczek....
Grafika WYMIATA!!!! :-D:-D:-D
Odnoszę jednak wrażenie, że sama animacja Enzio jest odrobinkę gorsza niż Nata.
 

Ogr

New member
Bez reklam
pav3l napisał:
Kolego, skatowałem U2 na Hard, teraz jestem na 16 misji na Crushing. Dzisiaj dorwalem AC2 (na marginesie sprzedawca powiedzial, ze mial 50 plytek a ja biorę przedostatnią) i powiem ci, że jak trochę pograsz, to tobie szczęka spadnie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Szczególnie jak zobaczysz jaka jest interakcja tłumu lub widoczki z najwyższych wieżyczek....
Grafika WYMIATA!!!! :-D:-D:-D
Odnoszę jednak wrażenie, że sama animacja Enzio jest odrobinkę gorsza niż Nata.
To co opisujesz widziałem juz w pierwszej części (zajebiste widoczki i dobrą interakcje) więc pewnie dlatego szczena mi nie opadła w pozytywnym tego znaczeniu,ile to lat mineło? Upieram się ze grafa stanęła w miejscu :p ;) Domniewam że nie grałeś w AC1:)
Gra będzie dobra, mam nadzieję .
Mój koleś gra dziennie ,mówi że grania wystarczy na miesiąc :D
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
Ogr napisał:
To co opisujesz widziałem juz w pierwszej części (zajebiste widoczki i dobrą interakcje) więc pewnie dlatego szczena mi nie opadła w pozytywnym tego znaczeniu,ile to lat mineło? Upieram się ze grafa stanęła w miejscu :p ;) Domniewam że nie grałeś w AC1:)
Gra będzie dobra, mam nadzieję .
Mój koleś gra dziennie ,mówi że grania wystarczy na miesiąc :D

Grałem w jedynkę, ale szybko ją odpuściłem, bo mnie zanudziła. W AC2 nie ma takiej opcji. Gra jest super, wątek główny, zabójstwa, watki poboczne - specjalnie nie piszę o co konkretnie chodzi, bo nie chcę innym psuć zabawy. Generalnie gra wciąga mocno i za każdym razem, kiedy coś nowego odkryjesz, szczęka opada. Jest dobry motyw z The Truth, który kawałkami, łamigłówkami trzeba powoli odsłaniać....
Gierka z serii Must Have (tak jak U2) ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
pav3l napisał:
Grałem w jedynkę, ale szybko ją odpuściłem, bo mnie zanudziła. W AC2 nie ma takiej opcji. Gra jest super, wątek główny, zabójstwa, watki poboczne - specjalnie nie piszę o co konkretnie chodzi, bo nie chcę innym psuć zabawy. Generalnie gra wciąga mocno i za każdym razem, kiedy coś nowego odkryjesz, szczęka opada. Jest dobry motyw z The Truth, który kawałkami, łamigłówkami trzeba powoli odsłaniać....
Gierka z serii Must Have (tak jak U2) ;)
Tak ,na to liczę :) Ale ja pisałem o grafice !!!! Rozgrywka w pierwszej częsci była esencją nudy a grafika esencją wizualności ;) W AC2 fabuła pewnie jest dobra ale grafa pozostała z tamtych lat ,a to kawał czasu !!!! Ufffffffff to miałem na myśli ;)
 

vasyndrom

New member
dokladnie Ogr golym okiem widac ze engine Assasin'a sie zestarzal, o ile architektura i jej tekstury jeszcze wygladaja ok to niestety postacie sa juz inna bajka. Niemniej grafika schodzi na drugi plan przy gameplay'u ktory poki co jest bardzo ciekawy :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
vasyndrom napisał:
dokladnie Ogr golym okiem widac ze engine Assasin'a sie zestarzal, o ile architektura i jej tekstury jeszcze wygladaja ok to niestety postacie sa juz inna bajka. Niemniej grafika schodzi na drugi plan przy gameplay'u ktory poki co jest bardzo ciekawy :)
Uffffffffffff to mnie pocieszyłeś bo juz myślałem że muszę iśc do lekarza specjalisty dziękuję ;)
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ogr napisał:
Uffffffffffff to mnie pocieszyłeś bo juz myślałem że muszę iśc do lekarza specjalisty dziękuję ;)
Powiem tak, w czwartek dorwałem grę, piątek praca - po pracy do 01:00 granie. Rano pobudka i od 09:30 do teraz (aktualnie pisząc to jest 10:24) gram non stop! Mimo, że U2 (jak dla mnie) wymiatało, to NIGDY nie siedziałem nad nim tyle czasu!!! Grafa może rzeczywiście od AC1 nie zmieniła się bardzo (i tak 3ma bardzo wysoki poziom) Poprawiono natomiast zauważalnie interakcję tłumu, nawigację zabójcą i przede wszystkim - WATKI BOBOCZNE!!!!! (można je olać, bo nie przeszkadzają w skończeniu gry, ale NIE POWINNO się tego robić w żadnym wypadku). Jak wasz bohater dokonuje zabójstwa, wygląda to bardzo spektakularnie, kradniesz - tłum reaguje, zabijesz gościa na wysokości chmur (chodzi mi o strażnika na wysokiej wieży), możesz go zrzucić - tłum reaguje w panice - generalnie czuć atmosferę z każdym wyborem zachowania Enzio. Nie będę wspominał o podróżowaniu koniem (z możliwością atakowania), sterowaniu bandą najemników, czy widoków podczas synchronizowania mapy na wysokości....
Głupio porównywać tą grę do kultowego U2 (jak dla mnie najlepsza gra w jaką grałem) ale AC2 stoi równo w szeregu. Poza tym Koledzy WĄTEK WYMIATA!!!!!!! Nikt nie będzie zawiedziony i powiem szczerze nie szkoda dwóch paczek na grę, bo niby gram ponad 12 godzin, to mam wrażenie, że niewiele w sumie zrobiłem....!!!;)
PS.
Nie jestem pracownikiem Ubisoft - scan nagłówka umowy o pracę na priv :p
 
Do góry