Android TV

sosik102

New member
Witam zakupiłem tv 42ls5600 i zastanawiam się nad kupnem androida żeby oglądać weeb.tv, kinomaniak.tv i czy taki android da rade otworzyć te strony bo smart tv daje ... jaki sprzęt polecacie na razie wpadło mi w oko
1 Media Center DVB-T WiFi Android QWERTY OV-HomeBOX
2 MEASY U2A SMART TV ANDROID 4.1

 

sosik102

New member
To mam jeszcze kilka pytań :D
1. Czy się zacina przy surfowanie po necie
2. net ile mb przy korzystaniu
3. czy korzystałeś z którejś z stron np weeb tv
4. jak z jakością programów np youtube
 

sosik102

New member
dzięki za pomoc to chciałem wiedzieć ostatnie pytanie i jutro idę do sklepu czy warto kupować do tego te klawiaturę+mysz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do obsługi ja korzystam ze smartfona.

004_P1540066.JPG


018_P1540386.JPG


002_P1540395.JPG


002_P1540787.JPG
 
Ostatnia edycja:

sosik102

New member
Możecie mi jeszcze jakiś polecić żeby miał wejście na kabel od neta + wi fi bo na 2 tv potrzebny będzie na kabel .
 

Jackiller

New member
Ale jak cykać w gierki na tym ?
Np w AngryB... ma to jakąś klawiaturę, touchpada, myszkę ??
Pytam, bo pod kątem dzieciaka chcę coś kupić.
 
Ostatnia edycja:

3echo

Member
Bez reklam
lepsze to czy odtwarzacz multimedialny,bo zastanawiam się nad zakupem,ale głównie chodzi mi o to aby mół odtworzyc wszystkie formaty.Możecie w skrócie opisać co do czego?
 

lechanek

New member
Ferguson FBOX

fbox_set.png


Ferguson FBOX to mini komputer oparty o szybki dwurdzeniowy procesor i wydajną grafikę 3D. Jest to rozwiązanie z bezprzewodowym żyroskopowym pilotem oferujące Smart TV do każdego telewizora. Urządzenie dedykowane jest do obsługi multimediów zarówno z pamięci przenośnych jak i strumieniowanych bezpośrednio z sieci Internet. Posiada, unikalne w tej klasie, sprzętowe wsparcie XBMC do dekodowania materiałów w wysokiej rozdzielczości HD 1080p. System Android powzala na głęboką wielozadaniowość tj. obsługę internetu, filmy, gry, muzykę, radio internetowe i wiele wiele więcej. Dodatkowo w zestawie znajdziemy unikalny HUB z dwoma portami USB, czytnikiem SD i modułem sieci bezprzewodowej WiFi. Całość wspiera 2 Amperowy zasilacz pozwalający na bezproblemową obsługę dysków bez własnego zasilania. Elastyczna końcówka HDMI pozwala na wpięcie urzadzenia pod dowolnym kątem do telewizora.
Więcej informacji o FBOX'ie znajdziesz na stronie produktu:Ferguson FBOX Android DongleFrontpage ť Ferguson FBOX - Android Dongle

System operacyjny Android 4.2.2
Główny procesor Dual core ARM Cortex-A9 CPU do 1.5GHz
Grafika 3D Dual core ARM Mali-400 GPU do 400MHz
Pamięć DDR3 1GB
Wewnętrzna pamięć FLASH 4GB
WIFI IEEE 802.11 b/g/n (RTD8189)
HDMI 1.4 1080P

Ferguson FBOX posiada oficjanie preinstalowaną, sprawdzoną i polecaną aplikację TVN player. Jest to aplikacja pozwalająca na oglądanie programów stacji TVN bezpośrednio z Internetu. Dzięki TVN Player użytkownicy mają dostęp do biblioteki seriali, show i programów emitowanych na głównej antenie stacji TVN oraz w kanałach tematycznych.

tvn_player.png


Wyjścia/Wyjścia
fbox_wyjscia2.png

1 x HDMI 1.4
3 x USB
1 x SD
1 x micro SD
1 x OTG

Pilot
fbox_rcu.png


Pilot SR200D posiada intuicyjnie rozmieszczone klawisze funkcyjne, co pozwala wygodnie obsługiwać wszystkie funkcje FBOX'a, bazujących na założeniach Smart TV. Konstrukcyjnie połączono go z tradycyjną myszką komputerową działającą w powietrzu (wskażnik żyroskopowy) . Z głównym urządzeniem komunikuje się za pośrednictwem bezprzewodowej technologii 2,4 GHz, co pozytywnie wpływa na zasięg roboczy, który wynosi nawet do kilkunastu metrów.

Możliwa jest również obsługa FBOX'a za pomocą dowolnego urządzenia opartego o system Android poprzez darmową aplikację: Smart-RCU

Specyfikacja

System operacyjny: Android 4.2.2
Chip: AMLOGIC AML-8726-MXS
Procesor: ARM Cortex-A9, dwurdzeniowy, 1,5 GHz
Procesor graficzny: ARM Mali-400 3D GPU, 400 Mhz
Pamięć operacyjna: 1 GB RAM DDR3
Pamięć Flash: 4 GB
WiFi: IEEE 802.11b/g/n
Wejścia / wyjścia: 1x HDMI 1.4 (1080p), 3x USB, 1x SD, 1x microSD, 1x OTG
Protokoły łączności: DLNA, CIFS, Miracast, AirPlay
Audio: MP3, WMA, WAV, M4A, OGG, ACC, FLAC i inne
Wideo: AVI, MKV, WMV, MPG2/4, MOV (H.264), 3GP I inne
Strumieniowanie online: XBMC, YouTube, MX Player, MoviePlayer, TVN Player i inne
Wymiary: 136 x 30 x 14 mm
Waga: 40 g

Interfejs
fbox13.jpg
 
Ostatnia edycja:

marcinkoleksl

New member
Kupiłem to urządzonko i od razu mam problem.
Urządzenie karze samemu wpisać nazwę sieci SSID (co już jest kretyństwem), robię to poprawnie i nic, pol dnia fbox się łączy i nie może połączyć.
Kolejna wada, to super długi kabel do zasilacza. Tutaj należą się kolejne gratulacje... nie każdy ma przedłużacz czy gniazdko bezpośrednio za tv i tutaj kolejny negatyw. Obudowa oczywiście błyszcząca i kurz po paru sekundach już widać, jak na dłoni ;)
Proszę o ewentualna pomoc w połączeniu wifi, bo tego obejść nie mogę, tak to wymyślili.....
 

radier

Member
Bez reklam
Na stronie produktu widziałem nowy soft. Próbowałeś aktualizacji?

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry