Android TV 6.0

robertoos188

New member
aktualizacje przebiegla bez problemu, ale nie widze istotnych zmian, nawet jak odlączyłemm dysk przenosny w androidzie, i jak wylonczylem telewizor to i tak nadal dziala dysk, a mialo to byc poprawione, dla mnie nic ciekawego nie wniosla ta aktualizacja.
 

azuko

Member
aktualizacje przebiegla bez problemu, ale nie widze istotnych zmian, nawet jak odlączyłemm dysk przenosny w androidzie, i jak wylonczylem telewizor to i tak nadal dziala dysk, a mialo to byc poprawione, dla mnie nic ciekawego nie wniosla ta aktualizacja.

A aktualizowaleś z Pena czy z automatu przez internet? A jak z prędkością działania i zawieszaniem się TV i pilota, prędkością przełączania kanałów z naziemnej TV i Sat i ogólnie jak teraz chodzi Smart TV?
 

wucash

Active member
Bez reklam
jak to mówią raz kozie śmierć... z pena w 15 minut, bez przygód. na razie widocznych zmian nie widać, ale w sumie to się ich nie spodziewałem. działa :) zobaczymy za tydzień, miesiąc :D
 

maciekmm

Member
U mnie w koncu tez poszlo z pena. Widoczne zmiany - brak problemow z wifi. Czy moze mi ktos napisac w jaki sposob moge przypisac nr kanalu na stworzonej liscie ulubionych DVBt ? Czy jest w ogole taka mozliwosc ? Czy lista ulubionych dziala tylko tak jak na dekoderach nc+ ?
 

jarmalik

Member
Bez reklam
U mnie po poprzedniej aktualizacji były małe problemy z ARC (czasami dźwięk nie chciał się przełączać na ampli, trzeba było użyć pilota z ampli i wtedy się przełączał) także czasami po wyłączeniu TV sam się natychmiast z powrotem włączał oraz bardzo mulił KODI. Teraz wygląda że wszystko się poprawiło, a KODI śmiga błyskiem.
 

ewaldus

New member
Zmień pena.
Ja jeszcze nie aktualizowałem, ale mam inny mały problem. Czasami włączając YouTube wyskakuje brak połączenia z siecią. Połączenie z WiFi jest, inne apki śmigają. Po jakimś czasie wszystko jest ok. Na jednym z telefonów również występuje czasami ten problem. Nie wiem czy to wina YouTube czy może router coś blokuje.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

rl0infeck

New member
Jestem po , z USB. Nie zapeszając wszystko narazie chodzi sprawnie i płynnie , po aktualizacji zrobiłem przywróć do ustawień fabrycznych . Jak obejrzę mecz Barcelona - juventus potestuje dalej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
jak wszystko masz ok to nie musisz- To Twoja sprawa czy to zrobisz czy też nie.. jaki masz model tv ?
 
Ostatnia edycja:

VIRUS254

Member
jak sobie z tym poradzić ""Nie mozna zaktualizowac oprogramowania z tego urzdzenia USB" ??
z dysku zew. ani z pena nie idzie, przetestowane każde wejście USB :(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To po wifi zrób.. tylko jak te peny które wsadzasz do tv nie działają w nim to dziwna sprawa.. skoro np w kompie działają..
 
Do góry