Amplituner z radiem internetowym

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Poczytaj na forum, było już.
Łaskę robią, że sprzedają. Nie trawie takiego zachowania.
Omijaj z daleka.
 

spiderysz

New member
Też polecam Pana Blackninja :) Kupiłem u niego H/K AVR 161s a wczoraj kurier przywiózł Dali Zensor 5 :) Tranzakcje przebiegły bezproblemowo chociaż ja marudziłem bo długo nie wiedziałem na co się zdecydować, Blackninja okazał cierpliwość i doradził najlepiej jak potrafił. POLECAM :)
 
DM8000 jest trzeźwy :)
A na poważnie to chcę słuchać radia bez włączania tv i dm8000 np rano jak spieszę się do pracy.

PS. Plugin bardzo fajny
 
Ostatnia edycja:

areqq

New member
Taki był zamysł pluginu by mieć muzykę w standby tunera i moc operować na ślepo bez tv. U mnie się sprawdza :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Też polecam Pana Blackninja :) Kupiłem u niego H/K AVR 161s a wczoraj kurier przywiózł Dali Zensor 5 :) Tranzakcje przebiegły bezproblemowo chociaż ja marudziłem bo długo nie wiedziałem na co się zdecydować, Blackninja okazał cierpliwość i doradził najlepiej jak potrafił. POLECAM :)
Dzięki :) za referencje
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Też polecam Pana Blackninja :) Kupiłem u niego H/K AVR 161s a wczoraj kurier przywiózł Dali Zensor 5 :) Tranzakcje przebiegły bezproblemowo chociaż ja marudziłem bo długo nie wiedziałem na co się zdecydować, Blackninja okazał cierpliwość i doradził najlepiej jak potrafił. POLECAM :)
Dostawca ok i sam amplituner także.
 

djsly

New member
Blackninja sprawdzony sprzedawca. Dobre ceny i fachowa pomoc :). Namówił mnie na Fronty JBL studio 230 z wieszakami vogelsa i sub 260p. Napędza je starszy model yamahy rx-v640 na 25m2. Różnica kolosalna po wymianie frontów i basu. Moje nagrania "ożyły". Pewnie też będę musiał pomyśleć o jakimś amplitunerze, bo ten ma już 13 lat. Brak streamowania, hdmi itp. Pozdrawiam serdecznie kolegę Blackninja :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Paradoksalnie, świeższa niższa seria ma "nowe" z tytułu zastosowania w JBL (bo znane sa od dawna) prostsze zwrotnice, niższego rzędu. Brzmienie przy ich zastosowaniu to przywilej. Odpuszczono sobie stromość zboczy filtrów itd. skupiono na barwie i w/g mnie się udało. Areny zaskakują, nie mówię tu o koszeniu konkurencji ale to bardzo udane kolumny.
 
Do góry