Amplituner kina domowego do 3000zl.

immortal32

New member
ampli

Witam;), czy amplituner Pioneer vsx 827 warty jest zakupu za około 1300 złotych? , proszę o rzetelne porady, bardziej chodzi mi o wartości techniczne, bo cena wydaje mi się być w miarę atrakcyjna, ale to moje zdanie jako amatora w tej materii.
 
Ostatnia edycja:

lord_yabol

New member
Witam,

Kilka dni temu odebrałem amplituner Onkyo TX-NR 818 w kolorze czarnym.

Ogólnie jestem zadowolony i mam kilka pytań do ekspertów:

1. Czy możecie zalogować się w serwisach takich jak simfy czy spotify? Założyłem konto na tych serwisach ale nie mogę zalogować się korzystając z amplitunera.

2. Jak ustawić, aby amplituner dalej działał (nie wyłączał się) np. przy słuchaniu radia internetowego lub np. słuchaniu płyty CD kiedy wyłączam TV. Korzystam z Audio Return Channel więc muszę mieć włączone HDMI Control RIHD.

3. Ustawiłem korekcję Audyssay i bardzo ładnie obliczył odległości głośników itp. Jednak kiedy słucham plików muzycznych FLAC to w trybie Stereo praktycznie nie ma "bassów" natomiast w trybie PURE Audio jest zdecydowanie lepiej. Inne tryby działają ok. Dlaczego? W jakim trybie najlepiej słuchać płyt audio cd?

4. W trybie THX Cinema jest zdecydowanie "ciszej" niż np. w DTS HD Master. Przy poziomie głośności 82 pojawia się napis REF na wyświetlaczu. CZy jest to minimalny referencyjny poziom głośności dla trybu THX? Jeśli tak to przy takim poziomie głośności nie jestem w stanie wysiedzieć 10 sec ;)

W porównaniu do Onkyo 607 nie widzę "kolosalnych" różnic w muzyce. Super jest to że w końcu mogę ustawić pilot do dekodera n-ki i tworzyć makra.

Pozdrawiam.
 

werf

Active member
Bez reklam
Co do Spotify musisz założyć konto Premium czyli płatne 20 zł miesiąc jest testowy za Free
 
Ostatnia edycja:
Do góry