Amplituner kina domowego do 3000zl.

lord_yabol

New member
Mili Państwo,
Mam zamiar zmienić mój dotychczasowy amplituner onkyo 607 na jakis lepszy.
Pokój ma około 22m2. Kolumny to zestaw 5.0 firmy Mission m-35i. Ogladam glownie filmy ale zalezy mi również na dobrym stereo (jak na amplitunery kina domowego). Warunkiem koniecznym jest również obsluga hdmi 1.4 (ARC i 3D)
Budżet jaki mogę przeznaczyć -do 3000zl.
Proszę o propozycje do odsluchu.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Jsli stereo tez ma byc to nie Onkyo. W tym budzecie ciezko bedzie cos znajsc bo srednia polka kosztuje ok 2200, a modele wyzej juz powyzej 3000 tak jak np. Denon 3313 czy Marantz 5007. Moim zdaniem jesli chcesz wydac 3k to doloz pare zloty i kup juz konkretny amplituner w/w.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Jeżeli ma być dobre stereo to polecam Pioneer SC2022, może gdzieś wyrwiesz za 3.000zł
 

lord_yabol

New member
Dziękuje za propozycje.
Na dzień dzisiejszy najbardziej do mnie przemawia Onkyo 717.
Dwa moje poprzednie amplitunery byłe tego samego producenta.
Jest też najbliżej zakładanego budżetu i trafia w moje gusta estetyczne.
Czytałem pozytywne wyniki testów ale odnosiły się tylko do systemów wielokanałowych o stereo nie wspominając.
Zastanawiam się czy będzie jakiś postęp w stereo w stosunku do modelu 607.

Ps. Czy nowe modele na rok 2013 pojawią się na przełomie marca i kwietnia?

Pozdrawiam.
 

lord_yabol

New member
No właśnie za ok. 3500 zł jest 809. Rozumiem że podzespoły ma takie same jak 818 tylko ma internet po kabelku a nie po wifi?
 

lord_yabol

New member
Witam

Ostatecznie wybrałem onkyo 818. Problem w tym że polski dystrybutor eic nie ma czarnego koloru i nie wie kiedy bedzie dostawa. W sklepie każą czekac około 14 dni ; (
 

lord_yabol

New member
Dziękuję za ofertę. Muszę się zastanowić. Dzwoniąc do eic dowiedziałem się że czarne 818tki beda mieć w polowie kwietnia. normalnie szok, chyba sprowadzają je z platformy wiertniczej z Nigerii ; (
 

sebol81

New member
Jak już będziesz mieć ten ampli to KONIECZNIE ustaw Audessy i inne ulepszacze dźwiękowe.
Nieporównywalnie lepiej jest w stosunku do tego co oferuje Onkyo np. na zwykłym PurDirect i bez ulepszaczy.
 
Do góry