Amplituner Denon, jaki do 2000PLN?

lobos

New member
Bez reklam
Masz teraz kłopot i tu Ci współczuję, ale on i tak w najmniej spodziewanym momencie w swoim życiu się natnie ;-)
Z drugiej strony to jak transakcja była przez Alle... to domagaj się zwrotu kasy i zgłoś oszustwo.
Zakup przez sieć możesz do 14 dni zwrócić bez podania przyczyny!
 

myty

New member
Witam.
Dzisiaj wróciły pieniądze za trefny AVR3808. Skurnal- tydzień mu zeszło, ale w końcu są. Dalej więc szukam amplitunera.
Jak nie trafię srebrnego 3808, 3310, 3312 to bedzie chyba nowy Harman Kardon AVR370. Jakoś czuje miętę do Harmana. Ale poczekam z dwa miesiace, bo jak już tu mówiliście na nie które klocki trzeba trochę poczekać zanim coś się trafi.
Mam jescze jedno pytanie dotyczące odtwarzania FLAC przez ampli. Mam troche muzyki na twardym dysku, Rozumiem, ze mam podłączyc dysk pod ampli. 3808 miał wejście usb z tyłu, 3310 i 3312 mają tylko na przednim panelu. Jak dysk ma być na stałe to lepiej by bylo jak przednia klapka byłaby zamknięta. Czy może musze po prostu dysk zainstalować w sieci i odtwarzać muzę po lanie ?
Na razie więc temat do uśpienia. Jak coś trafię to się pochwalę :)
pozdrawiwa myty
 

lobos

New member
Bez reklam
Jak masz gdzieś używkę w dobrej cenie to śmiało bierz.
Świetny amplituner. Mocny zasilacz i bezawaryjne sprzęty.
Zensor 7 super się zgrywa z Marantz'em!
 

myty

New member
Witam Panowie.
Na 25 lipca jestem umówiony na odbiór osobisty w Warszawie (jade na AC/DC:)) AVR3310. Bedzie mozna obejrzeć sprzet na żywo. Czy bedzie zakup, okaże sie na miejscu, ale sprzedający to "audiofil", więc jest nadzieja ,że będzie ok.. Tylko pytanie : 3808 to made in Japan, a 3310 to juz China. Brać, czy przejmowac się miejscem produkcji?
pozdrawaim myty
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Witam Panowie.
Na 25 lipca jestem umówiony na odbiór osobisty w Warszawie (jade na AC/DC:)) AVR3310. Bedzie mozna obejrzeć sprzet na żywo. Czy bedzie zakup, okaże sie na miejscu, ale sprzedający to "audiofil", więc jest nadzieja ,że będzie ok.. Tylko pytanie : 3808 to made in Japan, a 3310 to juz China. Brać, czy przejmowac się miejscem produkcji?
pozdrawaim myty

Jeśli Japończyk, to tylko numery 38…, 43…, 48…, ale to już koszty. A to, że Chińczyk, to nic nie znaczy, tak jak napisał Kolega @kapusta7. Przynajmniej „świeższy”. I będzie miał Kolega możliwość obejrzenia i sprawdzenia w realu, bez niespodzianek. Jeśli jeszcze cena pasuje, to brać i nie grymasić. :)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Cena i owszem, ale. Jeśli to ten z "alle…..", to muszę Cię Kolego niestety zmartwić. Ten model posiada dwa piloty. Ten ze zdjęcia, to pilot drugiej strefy. Nie ma pilota głównego. Musisz jeszcze podpytać gościa.
Chyba, że chodzi o zupełnie inny egzemplarz.
 
Ostatnia edycja:

myty

New member
Nie, nie to nie ten, widziałem tego z alle..i też zauwazyłem że coś nie hallo. Ja mam zaklepany srebrny, bo PMA720ae mam srebrny
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tak z ciekawości spytam, czemu nie nowy?
dokładasz kilka stówek i masz X3100 z 3 letnią gwarancją, pewnie niedługo będzie do wyrwania poniżej 2,5 tyś.
Black już coś wspominał o wyprzedażowych cenach na Marantze z 9 z tyłu, więc pewnie na Denony też są
 

Rafal7

Banned
Zależy dla kogo :p


Teraz w swoją sygnaturę spojrzałem i przypomniało mi się że cd miałem kupić, stary sprzedany a nowego nie widać :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry