Amplituner AV czy amplituner stereo-dylemat

3echo

Member
Bez reklam
No i kupiłem TX8150
Co mogę napisać po paru godzinach odsłuchów...
...Gra dość równo w całym paśmie,co w połączeniu z MA BX2 sprawia wrażenie,że brakuje trochę basu.
A może się to wzięło z przyzwyczajenia do HTR 558 i dynamic EQ.Tam tego basu,zwłaszcza niższego,jest więcej,za to nie jest taki precyzyjny i szybki jak w 8150.Najwieksza różnica pomiędzy nimi,to przestrzeń,scena na kożyść oczywiście 8150.Instrumenty jakby odseparowane od siebie,przez co mam wrażenie,że wcześniej niektórych dźwięków nie słyszałem.
Najlepsze są wokale.Mam wrażenie jakby Hetfield darł ryja tuż przedemną.Ale wiele zależy od źródła i od realizacj materiału.Bo taki Filter "crazy eyes" jest tak nagrany,że już po drugim utworze mam dość.Natomiast RATM,czy to z CD czy przez bluetooth,to jest miód na uszy.Można słuchać godzinami i nie męczy.
Funkcje sieciowe działają bez zarzutu.Nawet,żona je doceniła i kożysta.
Narazie jeszcze nie wiem co zrobię z HTR558.Teraz żałuję,że sprzedałem przednie monitorki z zestawu,bo miałbym sprzęt i do muzy i do kina.Może kupie jakieś plastiki.
REL-a T5,z tego co mi wiadomo,mogę połączyć jak i z TX8150 wysokopoziomowo,tak i z HTR558 przez LFE.Tak więc sprawa suba załatwiona.A może sprzedam kino i BX-y,a kupię jakieś monitory z większym wykopem w basie.Jak macie jakies propozycje to piszcie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry