Ampli + głośniki

bialy_1

New member
A powiedzcie mi jeszcze, czy jeśli kupię zestaw głośników frontowych MONITOR AUDIO, to czy jako surroundy na jakiś czas mogę podłączyć zestaw głośników frontowych z wieży TECHNICS SC-EH770?
 

asoz

New member
Mówisz o BR5 ? Bo jeśli tak, to na pewno warto trochę pomyśleć, bo Denon 1509 i MA BR5 to świetny start do naprawdę niezłego zestawu kina. BR2 też nie będą złe, ale wiadomo...
 

patrykga

New member
Witam serdecznie
Ponieważ mój problem jest bardzo podobny postanowiłem się podpiąć do tego zamiast tworzyć nowy. Chciałbym zakupić zestaw kina domowego z przeznaczeniem identycznym (gry - PlayStation3 i filmy). Nie interesuje mnie praktycznie muzyka (muzyki słucham rzadko i na głośnikach z laptopa więc jak odpalę coś na zestawie to jaki by nie był itak będzie grał ładniej:)).
Interesuje mnie praktycznie tylko amplituner i głośniki (jako DVD wykorzystam PS3). Druga sprawa to budżet, tak do 3000zł. Czy możecie polecić mi coś ciekawego (fajnie gdyby amplituner obsługiwał dźwięk HD - BlueRay).
Dziękuje za pomoc i pozdrawiam
 

golarz11

New member
Ja też mam podobne wymagania i podobny problem, kupuję Plasme panasa TH 42 PY80p, ampli BX 500 (chyba że macie lepszy), BD 55 - jest to o tyle fajne że ma system Viera Link. No i głośniki Kody były w zestawie ale jak o nich poczytałem to lipa sie okazuje. Mam też takie poziome półki z g-k i telewizorek super pomiędzy nie się zmieści, co za tym idzie chciałbym tam obok postawić fronty ale max wysokość to 84 cm, Myślałem o Qadralach, Magnat Q,JBL Balboa ale się nie mieszczą, znalazłem Jamo S416 HCS 3+ sub 200 ale nie wiem czy dadzą radę na pokój 40m2,no i szukam tylko w takiej imitacji drewna. Może jakieś sugestie...:hmm:

 

bialy_1

New member
Witam, jest zmiana frontu. Namówiłem moją dziewczynę na głośniki do 85cm, ale jest jeden warunek - NIE MOGĄ BYĆ Z JASNEGO DREWNA lub tworzywa drewnopodobnego.

Wracam do głośników:
Quadral Quintas 500 które są chyba dobrym wyborem, ale wtedy muszę wydać mniej na ampli. Chyba, że macie głośniki troszkę tańsze w ciemnym kolorze?

PS. Co sądzicie o zestawie:

Sony HTPHD4400 + SSFRC4000 za 1699zł?
 

pejotpe

New member
Bez reklam
bialy_1 napisał:
Witam, jest zmiana frontu. Namówiłem moją dziewczynę na głośniki do 85cm, ale jest jeden warunek - NIE MOGĄ BYĆ Z JASNEGO DREWNA lub tworzywa drewnopodobnego.

No z drewna to trudno znaleźć głośniki za niewielką kasę (poniżej 3kPLN SZTUKA). Większość ma okleinę imitującą drewno (materiał to płyta). Czasami jest fornir (cena rośnie dramatycznie) - a to zaledwie skrawek drewna na płycie plus lakier...

Co do koloru - większość kolumn głośnikowych ma co najmniej dwa odcienie - osobiście mi się podobają kolumny w okleinie wenge (fornir z tego drzewa kosztowałby całkiem sporo), aczkolwiek nie ma ich dużo...

Co do QQ500 - całkiem niezłe, dobrze zgrywają się np. z Onkyo 506...
 
Do góry