Alien Antologia (6bd)

frantic6

New member
od 24.05.2011 wszystkie części obcego będzie mozna zakupić pojedynczo :D średnia cena w necie to 100zł za film... lepsze to niż wywalić odrazu jakieś 500zeta...
 

rafix01

Member
Bez reklam
w sumie to tanio nie jest, jednak za te dodatkowe 100zł masz 2 BD dodatków, kartonowe pudełko z "wyrzeźbionym" (wypukłym) małym obcym no i całkiem inaczej się prezentuje pudełko na półce ;)
 

kapsell

New member
Bez reklam
od 24.05.2011 wszystkie części obcego będzie mozna zakupić pojedynczo :D średnia cena w necie to 100zł za film... lepsze to niż wywalić odrazu jakieś 500zeta...

Ludzie kupuja komplet juz od 150 zł (bez pl) duzo?
500 pln w pl za tyle plyt takiego filmu w takiej jakosci i takim wydaniu to cena bardzo atrakcyjna i tak.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
ale pojedynczo będzie tanieć. nie ma sie co napalać za jakiś czas to stanieje wszytko. Predator w media zawsze stał koło 100zł , na allegro można już koło 60zł

dla mnie 1 co bym chciał obejrzeć na nowym tv i blu to.. Avatar. byłem w kinie na 3d. a chciałbym zobaczyć wersje 2d na tv a nie na patelni ;)
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Szczerze mówiąc zbierałem szczenę jak zobaczyłem pierwsze 2 części aliena na BR. Zwłaszcza przy aliens różnica jest TOTALNA względem DVD, normalnie większa jak vhs a dvd. Obraz ma jakość zdjęć, widać wszelkie szczegóły pomieszczeń, faktury tekstur, szczegóły ubrań i twarzy, nawet filmowe ziarno wygląda genialnie. Byłem trochę zaskoczony bo oglądało mi się te filmy jak gdybym widział je dopiero pierwszy raz. To też dopiero BR pozwala docenić kunszt J. Camerona w Aliens, ten film jest po prostu idealny, jeden z najlepszych w historii
 
Do góry