akyualizacja call of duty4

mataman

New member
Bez reklam
Nowe mapki są super szczególnie Broadcast i Creek. Straszny mayhem jest na Killhouse, ginie się co chwile :) Generalnie exclusiv ma x360 bedzie trwał 21 dni. Także jak bedziecie mogli to zassysajcie bo naprawde warto.

Fajne jest to że podczas wyboru trybu gry nowe mapki sa oddzielone od reszty.
 

marcin0903

New member
Jak mattaman wspomniał mapki są warte tych pieniędzy. Jedną rzecz zauważyłem odnośnie Chinatown - twórcy tej mapki poszli na łatwiznę - kto grał w CoD2 odrazu zauważy, że to jest mapka Carentan z tym, że z otoczeniem made in china :D.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Gratuluje! ci panowie sa tepi ,więc sie nie przejmuj:D A prawdziwy sprawdzian
umiejetnosci czeka na sieci ;) Zapraszam mój nick to ogr666;)
 

pete1

New member
gdzie te mapy do COD?

czy ktos wie kiedy w koncu beda nowe mapy do pobrania z ps store? mialy byc na dniach a tu cisza... posiadacze 360 ciesza sie juz z nowych map a co z wlascicielami ps3? pozdrawiam
 

mataman

New member
Bez reklam
Tak się robi kaske, w ciągu 9 dni od wrzucenia map pobrało je ponad milion osób. To razy jakieś 10$ (800MSP) daje ładną sumke. Infinity Ward juz zaciera rączki:) Zwłaszcza, że jak mówi news, pomiędzy 4 a 12 kwietnia wirtualni żołnierze rozpoczęli w multiplayerze 30 milionów sesji oraz spędzili na walce ponad 32 miliony godzin.
 

symbioza

New member
Witam Mam talkie pytanko Ściągnołem nowe mapy do cala i chciałbym zagrać sobie na dwa pady w nowe mapy i gdy nie jestem online to ich nie mam co mam zrobić żeby były bez połączenia z internetem??? Pozdrawiam
 
Do góry