akyualizacja call of duty4

pete1

New member
witam. mam pytanie, ostatnio gdy odpalilem cod4 pokazal sie komunikat ze new update is available (czy jakos tak). sciagnalem ale nie moge dopatrzyc sie roznicy. wie ktos czemu to mialo sluzyc? z gory dzieki.
 

pete1

New member
re

Masta_J napisał:
Proszę uprzejmie, cieszę się razem z Tobą :)

Pozdrawiam,


Hmmm... mimo wszystko to dzisiaj pare razy "host ended game" mimo ze chyba nie powinien? owszem jest pare nowosci jak widok lecacego granatu wroga po mojej smierci lub widok nalotu przeciwnika ale ten host dalej czasami uprzykrza zycie.
 

Tomasson225

New member
Ta aktualizacja nie miała na celu poprawiania "host ended game". Niestety :( Ten update dodaje nowy widok kiedy obserwujesz gościa gdy sam zginąłeś, kill cam z granatu albo z rakiety, logo Infinity Ward podczas loadingu :D (prawy dolny róg) i możliwość wyciszenia idiotów śpiewających przez Headset'y :p
 

marcin0903

New member
No właśnie, jestem ciekaw jak jest na PS3, bo na X360 dodano widok z claymora (czy jak to tam się pisze :)), nalotu, granata i ogólnie chyba wszystko ma killcam. Sprawę z hostem również poprawiono, z tym, że jak host się odłączy to jest jego migracja w lobby i cały wynik w meczu itp... zmienia się na 0 i tak jakbyśmy się połączyli do lobby z tą samą ekipą co przed rozłączeniem się hosta :).
 

pete1

New member
host

Tomasson225 napisał:
To na PS3 też jest killcam ze wszystkiego ale niestety host ended game nie poprawiono :(

a sa jakies szanse ze kiedykolwiek ten "host" przestanie graczy draznic? pytam bo moze ktos siedzi w temacie i wie co i jak?
 

WoJoW

New member
Też słyszałem, że mają się pojawić nowe mapy - Broadcast, Chinatown, Creek oraz Killhouse, ale nie wiadomo kiedy dokładnie. Niestety trzeba będzie za nie prawdopodobnie płacić :(.
 

pete1

New member
mapy

Ogr napisał:
Czy to prawda, że w przygotowaniu są nowe mapy? Gdzieś to wyczytałem na innym forum.

cos mi sie widzi ze chyba tak bo obecnie trwa konkurs. mozesz sciagnac narzedzia do swojego pc ze strony producenta i stworzyc wlasna mape. chyba bez powodu tego nie robia? do cod5 zostal jeszcze rok wiec miejmy nadzieje ze nowe mapy trafia do cod4.
 

Tomasson225

New member
Mapy które podał WoJoW będą pewnie do kupienia przez PSS i będą one dodane przez Infinity Ward :) Oprócz tego będą pewnie jakieś mapy zrobione przez użytkowników wybrane z tego konkursu :) Oby jak najwięcej bo niektóre z obecnych się już nudzą :/
 

scic05

New member
Moze mi ktos wyjasnic jak to jest. Mam CoD4 NTSC ze stanow kupiona i czy moge grac z ludzi z europy?? gdziesz czytalem ze ktorys z patchy mial dawac taka mowliwosc, ale gdy szukam serwera to zawsze sami amerykance(a jacy tepi sa:/ wiekszasc nie wie nawet ze polska lezy w europie :/)
 

Tomasson225

New member
Możesz grać z polakami. Tylko, że brak opcji wyboru lobby powoduje to, że ciężko trafić na kogoś z polski. Poza tym w USA jest trochę więcej PS3 niż u nas :D Jak chcesz pograć z polakami to wal na Tomasson_PL ;) Mam chyba z 12 osób z Polski od CoDa ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Cześć, wpisz tez mnie, OGRY666 i juz mamy COD4 skład, hehehe.
Panowie, to może jakiś klan stworzymy ?;):) chyba że ktoś już jest!
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Wiem, ze na 360 będą prędzej niestety tą grę posiadam na ps3 z niewyjaśnionych,niezrozumiałych dla mnie powodów hehe
 
Do góry