Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

Wcześniej też nie działał. Po cichu wcześniej wyszła nowa wersja przeglądarki i tam usunęli Flash. Jest osobny watek o tym.
 

czarek46

Banned
Samsung seria MU - kupiłem tv 3 tygodnie temu z softem 1121.1 - pojawiła się wersja 1123.1 która wgrałem przez usb . Po tygodniu pojawiła się wersja 1132.1 którą też wgrałem i taką mam obecnie w tv . wersje 1132.1 wywalili ze strony i widzę że do serii MU znów od wczoraj jest soft 1123.1 .... co to za roszady robią ? miesiąc czasu a trzy różne softy do całej serii
 

drake7

New member
ja mam q7f i tez mam 1132 i niestety wywalony jest flashplayer, a w 1123 był flashplayer. u mnie niestety nie ma powrotu do 1123, oby sie taka możliwość pojawiła. chyba nie warto wgrywać od razu kazdego nowego softu. co prawda wgrałem sobie do telefonu web video cast i ladnie zrzuca obraz na tv. ale skoro flash wczesniej był w samym tv to jestem wkurzony, ze cos mi się zabiera w MOIM tv.
 
Ostatnia edycja:

czarek46

Banned
Obecnie mam 1132.1 , i na cda filmy dzłałają , YouTube też , np. na Onet.pl jakiś wywiad odpala się po reklamach . Głupie pytanie ... flashplayer mam czy nie "?
 

czarek46

Banned
Wyskakuje błąd 105 na zalukaj , wczoraj oglądałem film Bogowie na ekino coś tam i było ok , ale polecam ci konto do NETFLIXA za 1,49pln na miesiąc z allegro ... pełny dostęp full jakość
 

drake7

New member
dzieki, a u mnie przed aktualizacja wszystko działało, a po zmianie juz czesc stron ktore mnie interesuja juz nie działa. poradziłem sobie z tym problemem zrzucając obraz z telefonu, ale tak jak pisałem w innym wątku zgłosiłem tv do zwrotu w w yniku tej zmiany softu. zrobię jeszcze raz rekonesans po tv, moze kupie cos innego, a jak nie znajdę co mi bedzie odpowiadalo to przeboleję tę "stratę" flasha.
 

czarek46

Banned
Zgłosileś do Samsunga chęć oddania tv bo zmiana softu powoduje że nie możesz oglądac filmów ... i co na to Samsung ?? czy sklep ?? tak z ciekawości zapytam
 

kaem1984

New member
Wyszła nowa aktualizacja na J6200 i inne TV w wersji 1510. Lista zmian:

-Apply patch for security issue
-Add the HEVC for enhance the streaming compression to the FHD model ( Amazon)
- Spotify (NaCl) App - Troubleshooting audio lag
-Youtube Live TV DRM contents support
- Other Minor Fixes
 

adawro

New member
Do serii MU znowu dali nowy soft ..... 1145 ,,,, ciekawe co wnosi nowego

Miałem wersję 1124
Wrzuciłem parę dni temu wersję 1147.1 do UE65MU7042.
Na dziś mogę powiedzieć, że:
- Chyba pomogło na zawieszanie się (bywał komunikat o braku sygnału DVB-C, - a po przełączeniu na DVB-S i z powrotem na DVB-C już był sygnał)

- W przypadku sterowania głośnością urządzenia podpiętego przez złącze optyczne nie ma już powiadomienia +/- na ekranie TV (nie jestem na 100% pewien czy to zasługa nowego FW bo nie sprawdziłem tego od razu po instalacji)

- po trzech dniach - zresetowałem do ustawień fabrycznych i na nowo wyszukałem kanały. Miałem to zrobić dopiero w weekend ale zauważyłem, że stara lista kanałów coś "przeskakuje"

- Być może zmieniło się stopniowanie głośności w TV bo mam wrażenie, że kiedyś od 0 do 20 głośność narastała bardzo szybko a od 20-100 nie było takiej różnicy, a teraz idzie to bardziej równomiernie ale i tak powyżej 35 zmienia się symbolicznie, ale to tylko taka moja spekulacja - może zależy od materiału/kanału/źródła
 

anowopolski

New member
Cześć,
dlaczego na stronie producenta jest dla ue55mu7052 wersja 1151, a sam tv z wersją 1147 nie znajduje aktualizacji automatycznie? Czy należy aktualizować tv poprzez nośnik USB wersja pobraną z www?

Pozdrawiam,
A.
 
Do góry