Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

Pytanie nie w temacie ale widzę że kolega używa modułu CAM.
Jak wygląda możliwość nagrywania PVR i TimeShift w DVB-C programów kodowanych, tzn. konkretnie nagrywanie programów odkodowanych poprzez moduł?
 

zzabek

Member
Pytanie nie w temacie ale widzę że kolega używa modułu CAM.
Jak wygląda możliwość nagrywania PVR i TimeShift w DVB-C programów kodowanych, tzn. konkretnie nagrywanie programów odkodowanych poprzez moduł?
Do czego jest Ci potrzebny moduł do nagrywania i oglądania programów niekodowanych.[moduł dekoduje tylko programy kodowane]
 

luwa

New member
pro_gramek nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie bo dopiero przymierzam sie do zakupu dysku ale z tego co wiem przy module CAM (Multimedia Polska) nie ma z tym problemu. Oczywiście nagrywać się chyba da tylko to co się ogląda ze względu na jedną głowicę DVB-C - jesli sie mylę prosze mnie poprawic.
 
Do czego jest Ci potrzebny moduł do nagrywania i oglądania programów niekodowanych.[moduł dekoduje tylko programy kodowane]

Zamierzam przejść z kablówki analogowej na cyfrową DVB-C.
Mając mux w DVB-T korzystam z nagrywania i Timeshift.
Chciałbym korzystać w DVB-C z nagrywania i Timeshift na programach kodowanych, które będą rozkodowywane za pomocą modułu CAM.

Potrzebuję informacji czy ktoś korzystający z DVB-C rozkodowującego programy za pomocą modułu ma możliwość nagrywania takich programów w formie rozkodowanej.
 

kamolot

Member
Jakieś widoczne zmiany w sofcie 2800 do serii H?

Przeglądarka www działa teraz mega płynnie, ogólnie w smarcie ikony mają ostrzejszy obraz (przeglądarka również). Ogólnie polecam 2800.

Wyłącza się od razu po naciśnięciu przycisku - przy poprzednim sofcie trzeba było poczekać ok 3 sekund (moduł CAM).

Ktoś jeszcze może potwierdzić słuszność aktualizacji 2800? Jestem sceptycznie nastawiony jeśli chodzi o aktualizacje od samsunga - nie ma póki co żadnych wad?
 

kinzo

New member
W piątek kupiłem 50h6400, zaktualizował się do wersji 2800. Mam problem podczas odtwarzania filmów mkv z USB lub przez DLNA, co ok sekunde jest lekki skok (szarpnięcie obrazu) co jest mega denerwujące, obraz nie jest taki płynny jak być powinien. Obraz z dekodera nxc+ jest ok, nie ma tego szarpania. W czym może być problem? Wina tego oprogramowania, trafił mi się trefny egzemplarz czy coś innego?
 

mirsie

Member
Pytanie nie w temacie ale widzę że kolega używa modułu CAM.
Jak wygląda możliwość nagrywania PVR i TimeShift w DVB-C programów kodowanych, tzn. konkretnie nagrywanie programów odkodowanych poprzez moduł?
Nagrywanie bez problemu, tylk w tym czasie nic innego nie można oglądać, , no może dvbt ale nie mam.
 

mirsie

Member
Jakieś widoczne zmiany w sofcie 2800 do serii H?
Czy komuś z posiadaczy H7000 działa screen mirroring z windowsem 10? W 8.1 działał ale wtedy miałem wersję 2790 albo wcześniejszą. Teraz działa tylko rzutowanie na urządzenie... przy czym są dwie ikony Samsung tv, jaśniejsza i ciemniejsza, działa ta jaśniejsza. Teoretycznie zbędny gadżet ale czasami chcę na szybko obejrzeć film z napisami a tego się przez rzutowanie (czyli chyba DLNA?) nie da, duplikowanie obrazu działającej aplikacji playera z PC jest w tym wypadku rozwiązaniem obecnie niedziałającym.
 

krisr77

New member
chyba ze masz np IntelaHD 3000 tak jak jak i niestety sterowniki nie wspieraja juz juz WIDI wiec nici ze screen mirroringu.
na win 7 i 8 byly inne steryi dzialalo :(
 

arrrken

New member
Cześć.
Od kilku miesięcy mam brak dźwięku DD z dekodera Horizon. Po automatycznym wgraniu kilku nowych softów problem nadal istnieje, aktualnie mam wersję 2800. YouTube laguje i często zamiast odtwarzać w Full HD traci jakość wideo. Czy ktoś z Was ma możliwość odtwarzania z youtuba filmów z dźwiękiem dolby? Samsung screen view 2.0 nie działa. Połączenie laptopa z tv bezprzewodowo też nie działa. Czy przez wgranie zerowego oprogramowania nie stracę gwarancji? Czy po wgraniu zerowego oprogramowania będę mógł wgrać dowolny soft do tv? Mój telewizor to UE50H6400

Udało mi się zrobić downgrade oprogramowania ale jedyne dostępne jest teraz online 2790 albo OTA 2800. Zainstalowałem 2790 ale nie rozwiązuje to problemu DD przez upc horizon hdmi->tv->optical out.
Czy ktoś ma może wersję 2600? Jak tak to proszę o udostepnienie. Po zakupie telewizora nie pamiętam jaka była wersja oprogramowania ale wiem że był dzwięk DD przez tą konfigurację podłączenia co pisałem wyżej. W upc horizon na kanale Discovery miałem właśnie ten dzwiek w moim kinie domowym.
 
Ostatnia edycja:

mafia35

New member
Bez reklam
Ja bym zaczął od dekodera z którym dużo ludzi ma problem. Może on ci się również zaktualizował i w nim jest przyczyna.
Co do yt to w twoim modelu nie ma opcji fullhd. Jedynie 720p max.
 
Do góry