Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

andrju75

New member
Witam.
Czy są jakieś konkretne zmiany w aktualizacji oprogramowania TV serii Q wersji 1270.3 względem wersji 1262 ?
 

lestek

New member
wgrałem wer 1260.8 do UEXXNU80XX i mam problem z zapisanymi w ulubionych programów telewizyjnych. Wcześniej miałem ustawione i zapisane jako ulubione wybrane kanały telewizyjne i po włączeniu telewizora ustawione było na te właśnie kanały , a teraz od razu przechodzi mi na wszystkie kanały, a ja muszę ręcznie zmieniać filtr kanałów na ulubione ... może pomożecie
 

lestek

New member
wgrałem wer 1260.8 do UEXXNU80XX i mam problem z zapisanymi w ulubionych programów telewizyjnych. Wcześniej miałem ustawione i zapisane jako ulubione wybrane kanały telewizyjne i po włączeniu telewizora ustawione było na te właśnie kanały , a teraz od razu przechodzi mi na wszystkie kanały, a ja muszę ręcznie zmieniać filtr kanałów na ulubione ... może pomożecie

czy na prawdę nikt nie ma takiego problemu
 

Neoman

New member
Cześć ,pytyanie czy wejdzie mi firmware od modelu NU8002 do mojego MU8002 ,chodzi o ostatnie 1270. Głównie chodzi mi o airplay czy to zaprądzi ,czy nie uwale tv . Ktoś próbował i może sie wypowiedzieć ? Dzięki
 
Do góry