Aktualizacja H6400

Memciu

New member
Wyskoczyła mi aktualizacja, a raczej sam ją znalazłem.
Pobiorę ją ponieważ teraz jeśli mam włączony internet bezprzewodowy, to tv się wyłącza co jakiś czas.
Zobaczymy jak po aktualizacji.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
 

malisz182

New member
Lipa z najnowszą aktualizacją. Kupiłem babci kamerkę za 400zł żeby mogła rozmawiać łatwo z córką ze Stanów i lipa zniknął Skype. Da się jakoś wrócić do poprzedniej wersji?
 

smyti

New member
można wgrać skype, robiłem to kilka razy ostatnio 3 dni temu gdy wrócił mój tv z naprawy, wymieniali płytę główną.
 

smyti

New member
Zanik obrazu a dżwięk szedł dalej, trzeba było przełączyć na inny kanał i wrócić aż do następnego zaniku
działo się tak w 99% na 3 muksie
wymienili jeszcze moduł podświetlania i bluetooth gdy wrócił do mnie pierwszy raz, po sprawdzeniu zabrali go ponownie
 

bluray

Banned
SKYPA wycofano ze wszystkich TV. Podłącz laptopa by HDMI do TV i gadaj i oglądaj do woli. Albo jakiś telefonik. Też da radę ale nie TV.
 

Bytomski

New member
Czy istnieje jakaś szansa że oprogramowanie do tego TV będzie jeszcze aktualizowane? Największe problemy mam z przeglądarką internetową która już aż się prosi o upgrade ...
 

niebezpieczn

New member
No i lipa. Chyba ostatnia aktualizacja (mialem zaznaczone automatyczne aktualizacje) spowodowala ze nie dziala u mnie video na weeb.tv Obecna wersja to 2870. Czy to jest najnowszy soft? Kiedy wyszedl?
 
Do góry