acer x1260- czy warto? A moze cos innego do 300zl?

kiro67

New member
Przy 320x480 chyba ciężko byłoby czytać tekst. Na obecnym projektorze mam ustawione hd ready w komputerze i jest git. Co do lapmy to o ile licznik nie jest kręcony to kupiłem z przebiegiem 270h, o czym koleś mnie zapewniał że to prawdziwy przebieg. Sam nakręciłem kolejne 400h, miałem skręconą nogę, więc projektor chodził po kilkanaście godzin dziennie, ale nic mu nie jest, oczywiście filtr czyszczę co 100h.

P.S. Poza tym do obecnego projektora mam wpięte naraz PC, xbox 360 i nintnedo Wii i wszystko mam w HD (pc przez VGA, a konsole przez compenenty(zlutowałem sobie rozdzielacz, więc mam 2 gniazda component), a do tego overmaxa wpiąłbym naraz tylko pc albo xboxa przez hdmi, a wii tylko po composite i miałbym rozdzielczość sd(zresztą w sumie nie byłoby różnicy, bo i tak będzie 320x480). Obraz w overmaxie też pewnie jest gorszy, ciemniejszy. Poza tym jest 2x droższy i jeszcze musiałbym dokupić ekran.

Mówcie co chcecie, ale IMO lepie kupić starego rupiecie z w miarę świeżą lampa i roździałką 1024x768, niż płacić 2x tyle za nowy projektor, przy którym miałbym problemy z przeczytaniem celu misji w gta, czy wyniku w FIFIE ;).
 
Ostatnia edycja:
Do góry