8level mediaTHOR

diabel1

New member
dzięki za odpowiedż,ale długo nie dostwałem odpowiedzi więc wysłałem go do serwisu,na razie jeszcze mi go nie przysłali.tak wogóle to jestem zielony w tym temacie i nie wiem czy poradziłbym soie z tym ,trzeba by było mi wytłumaczyć krok po kroku jak to zrobić ale to może na priwa. jak mi go przyślą.(SORY ŻE SIĘ NIE ODZYWAŁEM ALE PAD MI KOMP I PARE INNYCH SPRAW).POZDROWIENIA!!!!
 

panadol79

New member
Witam
Stalem sie dzis posiadaczem tego odtwarzacza. Pierwsze wrazenia pozytywne ale caly czas nie moge odtworzyc youtube.
Zainstalowalem najnowszy firmware ze strony z wrzesnia 2011 i przy kazdej probie wyswietlenia filmu pojawia sie "Can not play this media"
Jakies podpowiedzi ?
Pozdrawiam
 

panadol79

New member
diabeelek A testowałeś ten FW ]

Na probe wlasnie wgralem ten firmware. Glownie z ciekawosci czy zadziala youtube. Nie zadzialal, pozatym pomimo ze wybralem angielski wiekszosc opisow po rosysjsku. Wrocilem wiec do firmowego firmwaru(rowniez dzieki Twojej instrukcji jak to zrobic przez telnet - dzieki ;)
Tak wiec - jak to jest ? Czy to jakies czasowe problemy z jakims streemingiem w samym youtubie czy o co tu chodzi ? (Dodam ze na testowanym firmwarze iconbit filmy z innych serwisow chodzily prawidlowo - wiec to raczej nie wina sprzetu)

Pozdrawiam
 

y4r3k

New member
Witam
Stalem sie dzis posiadaczem tego odtwarzacza. Pierwsze wrazenia pozytywne ale caly czas nie moge odtworzyc youtube.
Zainstalowalem najnowszy firmware ze strony z wrzesnia 2011 i przy kazdej probie wyswietlenia filmu pojawia sie "Can not play this media"
Jakies podpowiedzi ?
Pozdrawiam


Czesc. Pytalem o to obsluge 8level i w odpowiedzi otrzymalem wiadomosc, ze wynika to z roznych formatow video i czestych zmian w serwisie youtube.... oraz ze nie wiedza kiedy bedzie jakis nowszy firmware , na ktorym youtube zadziala.

Mam problem z napisami... nie czyta mi w ogole napisow, wlaczam je w menu i nadal nic... txt, srt,sub... zarowno microdvd jak i jakies inne.. jaki format powinien dzialac ? Moze czegos nie wiem... testowalem na 2 originalnych firmware.
 

HeavyGear

New member
Cześć !
To dziwne bo u mnie odtwarza .srt, .txt itd...
Fakt że zależy to jak zakodowany jest text do filmu, choć zdarzyło mi się przerabiać z txt na srt. Jak masz możliwość ścigania napisów przez napi-projekt, to na ogół stąd napisy są bez problemu czytane przez THOR-a. Pytanie brzmi czy w menu ustawiałeś napisy, a konkretnie format kodowania i czy na j.pol. jest ustawione?
PS
To jeden z moich pierwszych postów w tym temacie.

Cyt.: "Aha co do txt to ustawiłem w systemie kodowanie CENTRAL EUROPA i jest ok! Zapraszam na gadu gadu! Odpowiedź na cokolwiek związanego z THOR-em dopiero ok. 23:00 jeśli chodzi o dziś."

To moje gg : 12420735
 
Ostatnia edycja:

panadol79

New member
Czesc. Pytalem o to obsluge 8level i w odpowiedzi otrzymalem wiadomosc, ze wynika to z roznych formatow video i czestych zmian w serwisie youtube.... oraz ze nie wiedza kiedy bedzie jakis nowszy firmware , na ktorym youtube zadziala.
Dzieki. Czy komus na jakims innym firmwarze chodzi obecnie youtube ?
Tak jak pisalem procz oryginalnego probowalem jeszcze ten od iconbit z 30 marca 2012 i tez niestety nie chodzi.
Pozdrawiam
 

panadol79

New member
wiem juz coraz wiecej. youtube dziala w modulach moserwices :
rssex.
zainstalowalem automatycznie (wersje 2.0.11) i chodzi bez problemu. niestety ekran poczatkowy i obsluga w jezyku rosyjskim. Ma ktos pomysl jak to zrobic w pl albo en ?
Probowalem przestawic locale w pliku konfiguracyjnym z ru na pl albo en ale nic nie daje.
 

y4r3k

New member
Ja w koncu zainstalowalem soft od Asus'a Play'a (amp_r8_hd2) i jestem bardziej zadowolony niz z oryginalnego. Napisy ladnie dzialaja, niestety funkcje pilota nieco poprzestawiane, ale mi to nie przeszkadza.
 

misq

New member
Mam pytanko. Jestem laikiem wiec proszę sienie śmiać. Przymierzam sie do zakupu tego levelka jednak mam pewną obawę. Urządzonko ma jedno wyjście hdmi więc w jaki sposób można je podpiąć do TV i amplitunera (denon avr1612) jednocześnie? Zależy mi na dźwięku 5.1 przy odtwarzaniu filmów z USB - jest na to szansa? Domyślam sie ze tak - chciałbym siejednak upewnić..
Dzięki za pomoc z góry.
 

FeleK72

New member
Czy wy też macie problem z odczytem dysku FAT32 podzielonym na kilka partycji? Dysk NTFS z jedną partycja 500GB czyta bez problemu ale tez z FAT32 z założonymi trzema partycjami wiesza mi MediaThora i nic nie mogę z tym zrobić. Ktoś miał podobny problem? Czy dysk NTFS podzielony na partycję będzie na MediaThorze działać? nie wiem czy mam konwertować partycję czy po prostu wyczyścić dysk i nagrać wszystko od nowa.
 

FeleK72

New member
Czy ktoś mógłby mi polecić jaką mam kupic kartę USB WiFi by podłączyć mediathorka do netu? Chodzi mi o konkretny model konkretnego producenta bo nie mogę nic znaleźć po modelu chipu.
 

sir.madman

New member
Drodzy Koledzy mam pytanko.
Czy jest możliwość kontroli prędkości wentylatora przez telnet w mediathorku?
Mam zainstalowany moservices ze skinem pohd.
 
Do góry