8level mediaTHOR

artur662

New member
Witam
Powiem krótko, przejrzałem ten post i stwierdziłem, że niestety nie ogarnę tematu instalacji wtyczki weeb tv, vod, tvn playery itp na mediaThor z firmy 8level, a wiem, że można. Pytanie do kolegów fachowców z forum, kto podejmie się instalacji tego wszystkiego na moim sprzęcie. Najlepiej jak by ktoś był z okolic Siedlce +/- 70km, pofatyguje się z dojazdem ewentualnie Warszawa. Oczywiście nie za darmo, zapłacę z chęcią za taką usługę. Proszę o kontakt albo przez forum, albo na meila arturn6@wp.pl. Przy okazji jak ktoś ogarnia temat apple tv 1 gen z jailbreak to tez wchodzi w grę, w sumie działa mi na nim weeb tv z xbmc ale nic więcej z polskich wtyczek. Ewentualnie może jakiś dobry kolega fachowiec napisze takie łopatologiczne kompendium dla zupełnie zielonych i udostępni takim ciemniakom jak ja ;-))
 

noone2

New member
witam
przeczytałem wątek i parę osób pisało że nie chodzi youtube nawet w najnowszym firmware,
mnie również nie chodzi od dawna..
czy ktoś uporał się z tym problemem ?
 

sir.madman

New member
Prawda jest taka, że 8level porzucił wsparcie mediathora już jakiś czas temu i nowego firmware od nich nie będzie. Jedynym wyjściem jest instalacja pohd albo hd2 z moservices (które biją na głowę oryginalny fw 8level - tak przy okazji ;) ) + instalacja PLIMS z repo xury'ego - wtedy stary mediathorek pokazuje pazura i youtuby, tvn playery itp. mu nie straszne :)
 

noone2

New member
dzieki za info,
czy jest jakiś manual jak to wszystko wykonać ?
bo po przeczytaniu Twojego posta chciałbym coś zrobić tylko nie wiem od czego zacząć.. :)
 

noone2

New member
wątek o tym alternatywnym firmware
(forum nie pozwala)

a tu sam FW
(forum nie pozwala)

instaluje się tak samo jak normalny firmware

yutuba działa i transfery po sieci z dysku duzo szybsze.. i samba i FTP, torrenty..
teraz mediathor jest użyteczny :)
 

malec

Member
Ja mialem mediathora teraz mam Essentiel b to jest to samo.Ale ludzie ida bardziej w androida i XBMC ja mam MK808 maly ale byk
 

noone2

New member
Ja mialem mediathora teraz mam Essentiel b to jest to samo.Ale ludzie ida bardziej w androida i XBMC ja mam MK808 maly ale byk
mam też androida smart tv dongle, ale nie lubie tego, niewolniczy system googla, wszędzie loguj się tylko podawaj hasła itd, nie lubie androida,
moservices dużo lepsze, możliwości też dużo większe
 

HeavyGear

New member
Witam po długiej przerwie.
Mam złe wiadomości. Widze że na stronie 8level, naszego modelu mediathora już nie ma MMP-100L, są inne dwa odtwarzacze. Nawet nie widze wsparcia technicznego na ten model który posiadamy. i DO TEGO CHCIAŁEM NAPISAC LIST DO NICH NA FORMULARZU KONTAKTOWYM I MNIE ODRZUCA CO ZA ... BEZ KOMENTARZA.
 

noone2

New member
Witam po długiej przerwie.
Mam złe wiadomości. Widze że na stronie 8level, naszego modelu mediathora już nie ma MMP-100L, są inne dwa odtwarzacze. Nawet nie widze wsparcia technicznego na ten model który posiadamy. i DO TEGO CHCIAŁEM NAPISAC LIST DO NICH NA FORMULARZU KONTAKTOWYM I MNIE ODRZUCA CO ZA ... BEZ KOMENTARZA.
wsparcia nie ma od dawna,
ale zawsze możesz zainstalować firmware ten co podałem linki powyżej i jest wtedy dużo lepiej
 

Molo15

New member
Mój nowy dysk USB 3.0 niestety nie jest obsługiwany przez Madia Thora. Już miałem go wystawiać na allegro aby kupić USB 2.0, ale...

Z głupia franc zainstalowałem firmware który podrzucił noone2 kilka postów wstecz. I co ? Mediatorek jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaczął go obsługiwać :)
czyli mogę potwierdzić, że ten fw dodaje obsługę USB 3.0 !

dzięki wielkie !

Nie wiem tylko dlaczego ale mimo ustawienia języka na angielskiego, nazwy serwisów są cyrylicą a youtube nie mogę znaleźć...
 
Ostatnia edycja:

noone2

New member
sprawdź jakie IP ma urządzenie w sieci (mediathor),
wklep to IP w przeglądarkę kompa (w jednej sieci musisz być) i otworzy Ci się "panel obsługi"
tam sobie zaktualizuj pakiety i włącz youtube, sambę i co tam chcesz
 

Molo15

New member
Coś poszło nie tak chyba. kiedy zmieniłem skin to po restarcie uruchamia się media thor, jest logo a potem znika i już tak zostaje. Czarny ekran i nie ma dostępu przez web :(

Na pilota reaguje - czyli wyłącza się i uruchamia.

Jakoś można przywrócić fabryczne ustawienia albo wymusić instalowanie firmware'u przy starcie ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry