75QN95A ewentualnie co innego?

Pihexur

Member
77G1 od kilku dni testuje i chyba zostanie ze mną. Tymbardziej że cena wyszło 16200

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG 77G13 - to najlepsza jakość w wielkości na rynku.
Dla niebieskich są są specjalne pakiety ,a 77G1 - można zyskać do 4000 zł z pakietem.
Jeśli ktoś ma mniej pieniędzy , może sięgać po Mini Leda 75 Philipsa.
 

mpDante

Member
Bez reklam
Nadal polecasz tego minileda, który ma ogromny problem z wygaszaniem strefowym, z którym Philips... tzn. TP Vision nie potrafi sobie poradzić?
 

mpDante

Member
Bez reklam
Dziwne, chyba tylko u ciebie ten update coś zmienił... na "naszym" 65PML9506 nadal jest padaka z wygaszaniem.
 

mpDante

Member
Bez reklam
Co wiem lepiej? Przecież widzę, że niewiele się zmieniło i masa ludzi to potwierdza... nadal jest to nieszczęsne cieniowanie jasnych elementów. Chyba, że jest jakiś update, który wyszedł w ciągu ostatnich 2-3 dni to jutro sprawdzę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja sprawdziłem nowy update.

Też sprawdziłeś ?
Jaki masz model ?
Czy lecisz z opowieści .... ?
 

mpDante

Member
Bez reklam
65PML9506... mam ci podać nr seryjny? Nie ma nowych update a TV nadal mocno cieniuje przy wygaszaniu, więc niczego nie naprawili. Włącz sobie na YT jakiś test wygaszania lokalnego, to może wtedy zobaczysz.

Takiego beznadziejnie agresywnego wygaszania nie ma chyba żaden inny TV... i wygląda na to, że klienci obudzili się już z ręką w nocniku.
 

rafi22

Member
A możesz powiedzieć jakie są plusy tego modelu i inne minusy (oprócz tego wygaszania). Czy w tej cenie warto go brać pod uwagę? Mam Philipsa oled 55cali 804, bardzo lubię ambilight ale nie wiem czy poszedł bym w nowy większy oled.
 

mpDante

Member
Bez reklam
Zaletą jest bardzo dobrej jakości obraz i duża jasność... ale to agresywne wygaszanie sprawia, że każda ikonka w menu będzie przyciemniona i ruch na jasnym tle może zostawiać cienie... moim zdaniem przy aktualnej cenie, nie warto. Lepiej iść w Samsunga QN91 jak nie chcesz oleda.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest wyjęty Philips, jest update - zapraszam w każdej dowolnej chwili.
Przecież jak masz Oleda - to już wiesz że nie musisz iść na kompromisy
I masz Oledy teraz jeszcze w super ofercie, bo wkrótce podrożeją.
 
Jest wyjęty Philips, jest update - zapraszam w każdej dowolnej chwili.
Przecież jak masz Oleda - to już wiesz że nie musisz iść na kompromisy
I masz Oledy teraz jeszcze w super ofercie, bo wkrótce podrożeją.
W oled trzeba iść na kompromisy. Na przykład z jasnością, czy co najgorsze z trwałością. Dla mnie niska żywotność oled kompletnie dyskwalifikuje tę technologię.
 

Pihexur

Member
W oled trzeba iść na kompromisy. Na przykład z jasnością, czy co najgorsze z trwałością. Dla mnie niska żywotność oled kompletnie dyskwalifikuje tę technologię.
Chyba ze zatrzymałeś 5 lat temu z tą trwałością i jasnością. Ja G1 muszę nawet przyciemnia bo za jas mnie świeci

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Attachments

  • 83HDQdc.jpg
    83HDQdc.jpg
    160,2 KB · Wyś: 33
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jaka jasność jest dla Ciebie optymalna ?
Jak myślisz za 10 lat idąc tym tropem ile dla Cie powinny mieć najjaśniejsze ekrany ?
 
Taka jasność, która zapewni w nasłonecznionym pomieszczeniu dobre odtworzenie na ekranie bardzo jasnych scen. Topowe ledy to zapewniają, oledy niestety nie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pozwolę się nie zgodzić.
Otóż ma w domu Oled TV Philipsa.
Obok mam trzy wielkie okna - od podłogi do sufitu.
Nie zasłaniam okien nawet w lato - bo są po to duże aby wpuszczać dużo słońca. Oglądam imprezy sportowe, ustawiam kalibrację na dzień - i telewizor znakomicie daje sobie radę w mocno nasłonecznionym pomieszczeniu.
Polecam.
 
Do góry