75QN95A ewentualnie co innego?

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Zdecydowany jestem na 90%. Zawsze 14 dni jest na zwrot ale tak patrzę to nie wiedzę wiedzę siebie alternatywy. Oledy za ciemny na pokój z oknem balkonowym. Serio ta kalibracja jest taka skuteczna? W Q90t też myślałem ale jednak odpuściłem temat

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


75QN91 w Neonecie wychodzi chyba lepiej, bo za każde wydane 500zł masz 60 zł zwrotu.
 

mpDante

Member
Bez reklam
Jeszcze niedawno można było kupić 75QN91 za 8300 :) wliczając zwrot od Samsunga. Wersja 75" ma ok.1000 stref, ale dla 65" ciekawą alternatywą jest TCL 65X10. Mam dostęp do tego TCL i robi świetne wrażenie, jedynie jest jakiś problem z upłynniaczem obrazu, ale też przyznam, że nie zagłębiałem się.
 
Ostatnia edycja:

Pihexur

Member
Ja celuje w 75 cali. Uważam , że cena 11500 za model QN95A jeet chyba świetna cena

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Pihexur

Member
Jak już dostaniesz to podziel się wrażeniami.:)
Ma być w poniedziałek. Jescze nie doszedł a ja rozmyślam o alternatywie. Na pewno na korzyść przemawia to z że udało mi się go wyrwać za 11500 a regularna to minimim14-15k. Korci mnie trochę 77C1 oled tylko , że ja lubię jasny telewizor w dzień, nie wiem jak ten by sobie poradził. Wiele osób pisze , że XJ95 może konkurować z QN95a a po testach patrząc wypadał słabo już na tyle QN91A. Miałem rok temu chwile XH90 i po kilku godzinach spakowałem i odesłałem, stąd jako jestem zrażony do sony. Może jescze jakieś wasze opinie się przydadzą. Tylko nie typu, że "oled biję wszystko na głowę ". Patrząc na porównanie A90j a QN95a nie ma tu przepaści. Czern święta w Samsungu. Brak DV, nie uważam, za jakiś duży problem

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Ma być w poniedziałek. Jescze nie doszedł a ja rozmyślam o alternatywie. Na pewno na korzyść przemawia to z że udało mi się go wyrwać za 11500 a regularna to minimim14-15k. Korci mnie trochę 77C1 oled tylko , że ja lubię jasny telewizor w dzień, nie wiem jak ten by sobie poradził. Wiele osób pisze , że XJ95 może konkurować z QN95a a po testach patrząc wypadał słabo już na tyle QN91A. Miałem rok temu chwile XH90 i po kilku godzinach spakowałem i odesłałem, stąd jako jestem zrażony do sony. Może jescze jakieś wasze opinie się przydadzą. Tylko nie typu, że "oled biję wszystko na głowę ". Patrząc na porównanie A90j a QN95a nie ma tu przepaści. Czern święta w Samsungu. Brak DV, nie uważam, za jakiś duży problem

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Ja świadomie wybrałem Leda bo mam bardzo jasny pokój .Chociaż nie ukrywam, że na początku myślałem o Oledzie jak następcy plazmy.
Po ponad dwóch miesiącach użytkowania, kalibracji odbiornika i głębszym doczytaniu o wadach i zaletach Ledów i Oledów nie żałuję ani trochę wyboru.
U Ciebie dodatkowym atutem jest bardzo dobra cena odbiornika.
A że czegoś w nim nie ma? Nie ma takiego tv ,który ma wszystko. Trzeba się tylko zapytać samego siebie czy to, czego dany tv nie ma, jest nam tak bardzo do życia niezbędne .Często jest tak że na początku użytkowania pobawimy się jakimś bajerem,bo jesteśmy zajarani , bo nowe, bo chcę zobaczyć jak to działa a po miesiącu czy dwóch, nawet zapominamy że dany tv czymś tam dysponuje.
Jak zwykle w takich przypadkach bardzo ważne słowo to "kompromis".Bez niego raczej ciężko coś kupić .
 

Pihexur

Member
Ja celuje w 75 cali. Uważam , że cena 11500 za model QN95A jeet chyba świetna cena

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Już czar prysł o QN95a . Nagle po wpłacie morele się obudziło, że nie ma
Chyba jakiś znak
7d0651ecb2d71234e40016ef3822e138.jpg


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

andrew.84

Member
Już czar prysł o QN95a . Nagle po wpłacie morele się obudziło, że nie ma
Chyba jakiś znak
7d0651ecb2d71234e40016ef3822e138.jpg


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Znane podejście. Cena za niska, ew. błąd na stronie z ceną i walą w ciula. Zobacz, co mają na stronie w regulaminie. Jeśli klikając kup zawierasz umowę kupna sprzedaży, muszą Ci sprzedac ten telewizor, jeśli natomiast jest napisane, że sklep musi potwierdzić zamówienie, nic nie zrobisz.
Kupiłem tak kurtkę motocyklową na black Friday i finalnie, mimo że nie sprzedali mi po cenie ze strony, która była błędem, to i tak udało się duży rabat uzyskać
 

Pihexur

Member
Hmmm...aż mnie zatkało.

Szkoda ,że tak się to zakończyło.
Tydzień minął od zamówienia i nagle nie ma w magazynier. Tymbardziej że miałem 5 dni na wpłatę. Wrzucili towar którego nie mieli, czy co. No szkoda trochę, chciałem go sprawdzić. Teraz biorę C11 albo G1

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
A wpłacając pieniądze zawarłeś umowę kupna-sprzedaży jak pisał andrew.84 ?
Bo jeśli tak,to może można jeszcze coś wywalczyć od sklepu?
No chyba że masz dość i odpuszczasz 95A ?
 

Pihexur

Member
A wpłacając pieniądze zawarłeś umowę kupna-sprzedaży jak pisał andrew.84 ?
Bo jeśli tak,to może można jeszcze coś wywalczyć od sklepu?
No chyba że masz dość i odpuszczasz 95A ?
Nie zagłębiałem się w regulamin nawet szczerze mówiąc. To był mail od nich po wpłacie no i dziś ten , że nie ma towaru i tyle.

e45af44c478f845290579449088f1e0c.jpg


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

andrew.84

Member
A może 75qn91? Ja mam od tygodnia, póki co jestem zadowolony. Na razie testuję i bawię się ustawieniami, przesiadłem się z Philipsa 65pus8102 w którym padła płyta główna.jak wróci z naprawy, idzie do jednej z sypialni na górze.
W części marketów jest promocja 60zl za każde 500 jakby co.
 

Pihexur

Member
A może 75qn91? Ja mam od tygodnia, póki co jestem zadowolony. Na razie testuję i bawię się ustawieniami, przesiadłem się z Philipsa 65pus8102 w którym padła płyta główna.jak wróci z naprawy, idzie do jednej z sypialni na górze.
W części marketów jest promocja 60zl za każde 500 jakby co.
Miałem q90t ale zwrócili mi kasę także raczej zbyt mały przeskok technologicxnie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry