75 cali 9 tys zł, NETFLIX, SPORT, PS5

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A 75" to będzie extra.
Ale nie brałbym z Outletu.
I brałbym z SOny Polska - znacznie mniej kłopotów serwisowych .
Taki kosztuje 7199 zł
 

g_felek

Member
Kupiłem 75X90K działa od tygodnia i jestem mega zadowolony różnic między 90K a 94k prawie nie ma bez sensu dopłacać outlet za te pieniądze odpuść.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele 94K - to modele dla specjalistów - ja bym taki brał.
Nie zagłębiałem się w różnice techniczne.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Mediaexpert współpracuje z skalibrujtv,więc kupując tv z kalibracja w ME ,kalibrację robi skalibrujtv.Nie wiem jak to jest w przypadku MM.Skalibrujtv profesjonalnie,u Ciebie w domu wykona usługę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy wybiera co uważa.
Ja wole nowe niż używane po naprawach serwisowych i sprzedawanych przez outlety.
 

tracer10

Member
Canal plus i viaplay
Może i nadają, ale nie w 4K.. Na dziś nie ma Premier League w 4K w Polsce i nie wiem jakim trzeba być odklejeńcem żeby pisać iż C+ i Viaplay nadają angielską,ligę w UHD.
Można sobie kupić online subskrypcję Sky Szwajcaria, tam jest 1mecz 4K na kolejkę.

PS
Autorze tematu jak masz 9 tysi do wydania to kupienie za to TCL lub LG to trzeba być szaleńcem i nie szanować własnej kasy.
Porady Kiki też traktuj jako porady sprzedawcy telewizorów i zawsze podpowiada to co sam sprzedaje.
Howgh
 
Mając taką kasę chyba bym kupił Sonego 90k/94k i by jeszcze zostało. Tako TV myślę, że by w zupełności wystarczał.

95k mini LED kosztuję niestety 11 tys...
 
Do góry