75 cali 9 tys zł, NETFLIX, SPORT, PS5

Marlo

Active member
Jak to ma być do grania na PS5 , to Sony X90K nie polecam.
Samsumg Q80C , chyba że zaryzykujesz C805 ,TCL C845 i C935
bym odpuścił, bo te modele są prześwietlone na wylot, praktycznie wszystkie
borykają się z HDR i Dolby Vision.
 
Panowie siedzę 3 dni, już mam tak czajnik zryty, że masakra. Padło na okres że wzgledu na jakość obrazu. Tylko niestety nie dam rady dać 15 kafli i więcej za 75” i będę musiał kupić 65”, jeśli któryś z Was by mi polecił coś ciekawego tak do 9 patyków będę wdzięczny
 

luck76

Well-known member
Panowie siedzę 3 dni, już mam tak czajnik zryty, że masakra. Padło na okres że wzgledu na jakość obrazu. Tylko niestety nie dam rady dać 15 kafli i więcej za 75” i będę musiał kupić 65”, jeśli któryś z Was by mi polecił coś ciekawego tak do 9 patyków będę wdzięczny
bierz 75qn91B albo 75x95K i się nie katuj. Jeden i drugi w granicach 10 teraz wyrwiesz. Nie patrz na marketingowy bełkot TCL.
 

luck76

Well-known member
na matrixmedia masz z 5 letnią gwarancją Sony wartą 1200 PL - egz poekspozycyjne za 10.999 - cenę masz do negocjacji.
 

luck76

Well-known member
zrobisz jak uważasz - jeśli masz tv objęty gwarancją, a na ofercie sprzedaży ani na innym dokumencie nie ma wskazanych informacji o czasie pracy na ekspozycji/wadach/usterkach/uszkodzeniach, to nie masz problemu z realizacją. Zapytaj a zobaczysz co Ci odpowiedzą...
 

luck76

Well-known member
Sporo ludzi poleca TCL, tylko ja mam swoje obawy tak jak kiedyś przed Samsungiem
sporo ludzi poleca, sporo narzeka - sam musisz ocenić czego oczekujesz a na co Cię stać. Różnica cenowa między C845 niewielka (x95K) lub jej brak w przypadku samsunga QN91B) a motion processing, kąty widzenia, gradacja, szczegółowość lepsze w przypadku tych dwóch ostatnich.
 
Poczytałem trochę amerykańskie fora, tam za wielką wodą bardzo mocno ten TCL wojuje, ale to samo robił Samsung przed laty, tyle że po prostu obawa bo nie znam firmy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za 9 tys nie kupisz OLED 77.
Ale kupisz 75 mini LED i to bardzo dobry.
Jeśli zostajesz przy OLED TV 65:
LG 65G33
Philips 65oled 907
Samsung 65s90C
LG 65c31
Tu masz modele topowe.
Masz we specjalnym pakiecie dla członków forum.
 
Stoję przed podobnym wyborem z tym, że chciałem 75 ale chyba pójdę w 85 bo tyle jeszcze wejdzie na ścianę.

Ja na Twoim miejscu brał Sony XR-75X94K ( 95K ponad 10 tys ) albo QE75QN91B. To już sam musisz doczytać, wybrać.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli mieści Ci się 85" to tym bardziej .
Wielkość zawsze robi największe wrażenie.
Masz bardzo dobre mini LED TV
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Supermarcin.
Sam poczytałeś, ale najlepiej sprawdzić na własne oczy..
Bardzo dużo osób z forum wybrało właśnie 85.
I są bardzo zadowoleni.
 
Do góry