65OLED806 i problemy - głównie z dzwiękiem

conqest

Well-known member
Bez reklam
Jak widzisz nikt nie ma takiego problemu tylko Ty więc może faktycznie coś z tv jest nie tak... Jestem na tym forum już kupę czasu ale takiego przypadku nikt nie zgłaszał żeby trzeba było czekać 20 sekund na dźwięk. Jak mówię mam ten sam soft i wszystko działa OK.
 

Grucha23

Member
na drugim tunerze to samo, sytuacja jest bardzo dziwna bo czasami wytarczy kilka razy wpiąć i wypiąć kabel hdmi żeby tv zauważył tuner i wtedy zaczyna to działać normalnie. Wystarczy jednak że zresetujemy tuner (głeboki reset) i sytuacja wraca :/
 

Grucha23

Member
od 3 dni dzwięk w ogole już nie przechodzi na ampli przez hdmi, coś pierdyknęło w tv chyba. Nawet jak wymuszę w ustaweniach wyjscie audio na hdmi to cisza i po chwili sam się przełącza na głosniki w tv. Czasami wywala komunikat że " przełączenie na zestaw audio jest niemożliwe". Chyba muszę to zgłosić na gwarancję. Ciekawe jak odbywa się taka naprawa w warunkach domowych....
 

Grucha23

Member
zglosze po majówce, co ciekawe dzwięk wychodzi na ampli jesli podlączy się tv z tunerem szeregowo, jak podłącza się rownolegle tzn każde urządzenie na osobny port hdmi w tv to dzwiek nie wychodzi z tv. Podejrzewałem że moze cos z jest a amplitunerem ale po podlaczeniu laptopa na dowolne wejscie w ampli normalnie jest dzwięk.
 
Do góry