65" czy 75" Dylemat OLED czy QLED

P-U-M-A

New member
Czy z Gwarancją 5 Letnią w tej cenie ?
16500zł z 24 miesięczną gwarancją. Możliwość przedłużenia. Wisiał w Galerii w Gdańsku na ścianie. Nie ma żadnych uszkodzeń.

Sam nie wiem co o tym myśleć. Cieszył bym się gdyby ktoś podzielił swoim zdaniem
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
16500zł z 24 miesięczną gwarancją. Możliwość przedłużenia. Wisiał w Galerii w Gdańsku na ścianie. Nie ma żadnych uszkodzeń.

Sam nie wiem co o tym myśleć. Cieszył bym się gdyby ktoś podzielił swoim zdaniem

To żadna łaska - niech Ci pokażą ile ma h nalatane z tej galerii :D
 

Intenso

Banned
16500zł z 24 miesięczną gwarancją. Możliwość przedłużenia. Wisiał w Galerii w Gdańsku na ścianie. Nie ma żadnych uszkodzeń.

Sam nie wiem co o tym myśleć. Cieszył bym się gdyby ktoś podzielił swoim zdaniem
No to ja Cię sprowadzę na ziemię.
Sam szukałem tv miesiąc temu ,chodziło mi o zeszło roczny model ale już nie było.
Facet w Saturnie powiedział ze maja model z wystawy w bardzo dobrym stanie, uśmiechnąłem się i powiedziałam ze tak oczywiście i wyszedłem.
Po wyjściu zadzwoniłem jeszcze na infolinię czy w ogóle dostępny jest gdzieś ten tv, okazało się ze nie. Wróciłem i powiedziałem mu ze jak da mi sprawdzić w menu serwisowany ile ma nalatane godzin to go wezmę, tym bardziej ze stał ponad głową na półce. Powiedział ze nie ma problemu, dał pilota i sprawdzamy.
Okazało się ze miał nabite 1680 godzin, odrazu się go zapytałem czy to ten dobry stan jest :)
A wiem ze u mnie tv w ostatnich latach przez rok zawsze nabijały 3000 3200 godzin.
 

P-U-M-A

New member
Właśnie o takie odpowiedzi mi chodziło. W takim razie odpuszczę sobie zakup takiego TV.

Byłem też w MM i odpaliłem sobie jakiś meczyk z TV który nagrałem i też zwykły film full hd i moim zdaniem jak i samsung q7 i ten sony fx9005 tragedia może to kwestia że za blisko stałem ale jakoś tak średnio.
Sony wgl nie miał kolorów bardzo ciemny obraz, obraz przycinał co jakiś czas.
LG obraz szybki ostry więcej kolorów ale mimo to coś mu brakowało.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
W domu będziesz oglądał z zupełnie innej odległości i w innych warunkach (oświetlenie), kolejna sprawa to ustawienia - większość TV w multipleksach ustawiona jest na tryb sklepowy i ostatnia sprawa to kalibracja która może pomóc choć nie zawsze - temat do przemyśleń ;)
 

P-U-M-A

New member
Dziękuje wszystkim za opinię.
Jestem po bardzo przyjemnej rozmowie z Kiki i chciał bym podziękować za super podejście do tematu.
Wysłuchanie i doradzanie na najwyższym poziomie.
Na dniach Kiki podrzuci do mnie Samsunga Q7
 

bitoff

Member
I jak ten Q7? Rozumiem że chodzi o model SAMSUNG QE65Q7FAMTXXH?
Czy to lepszy telewizor niż poniższe?

SONY KD-70xf8305
SONY 65xf9005
PHILIPS 65PUS8602
 
Do góry