60PN6500 - czy coś innego ?

szuwar333

New member
LG podaje 154W. Z drugiej strony czytałem na forach testy mniejszych plazm 50' LG , gdzie producent podawała pobór 128W, a w testach wychodził średni pobór wyższy od zadeklarowanego,
 

kobas8

New member
Znalazłem własnie model 60pn6506 za 2888zł i się nad nim zastanawiam, bo cena jest bardzo dobra.

Jednak skusiłem się na ten model 60PN6506 w tej cenie! Zamowienie rano, nastepnego dnia rano juz w domu :)
Model za ktorym czekalem czyli 60PB6600 na europe to bedzie model 60PB660V (w niemczech juz jest) i mozna sobie porownac ceny...1100€ to jest lekkie przegiecie w porownaniu z cena amerykanska, wiec sobie odpuscilem.
A telewizorek wszystko ok, wczesniej mialem te 50cali wiec na 60 jest fajnie ale w przyszlosci mysle ze moze byc jeszcze fajniej ;)
Parametry obrazu sobie ustawilem takie jak ktos podawal pod model 50 cali w innym watku, troche pozmienialem jedynie jasnosc i temp.barw i obraz juz zadowalajacy!
Tak wiec ogolnie polecam w tej cenie!
 

lm648

Banned
.... witaj w klubie :) .... teraz czekaj na powidoki/a następnie wypalenia (mam takowe po TVN24 :) ) ..... ciekawy jestem kiedy je zobaczysz :) .... gdyż LG traktuje to jako wartość dodaną z tytułu "budżetowego zakupu" :) .... lecz po mimo tych drobnych wad uważam, że TV wart jest zakupu :)
 

kobas8

New member
.... witaj w klubie :) .... teraz czekaj na powidoki/a następnie wypalenia (mam takowe po TVN24 :) ) ..... ciekawy jestem kiedy je zobaczysz :) .... gdyż LG traktuje to jako wartość dodaną z tytułu "budżetowego zakupu" :) .... lecz po mimo tych drobnych wad uważam, że TV wart jest zakupu :)

tvn24 akurat malo ogladam, ale juz zauwazylem ze z tym kanalem nie jest najlepiej. ale to nie tylko lg problem z tvn24, jakby poszli po rozum do glowy i zrobili profesjonalna oprawe graficzna i polprzezroczyste loga to nie byloby problemu...
 
Do góry