60 cali pomoc w wyborze

martingg

Member
Czy zachwyciła ciężko powiedzieć, raczej 58 vs 65 to jest duży przeskok mimo że to "tylko" 7 cali gdzie np. mój 48 vs 58 to 10 cali i nie widziałem takiego przeskoku wielkości, może jak przejadę się jeszcze raz do jakiegoś saturna czy mm popatrzę jak będzie stał obok siebie 48 58 i 65 to będzie najlepsze rozwiązanie. Na zakup jeszcze 1,5 miesiąca więc mam czas, żeby się zastanowić ;)

Ktoś może ma doświadczenie z serwisem TCLa? :) u mnie na wiosce jest fabryka akurat TCL ale serwisu zapewne nie ma.
 
Ostatnia edycja:

krystiano8

New member
Ja raczej celowałbym w Panasonica lub Samsunga, np
PANASONIC TX-58DX750E
SAMSUNG UE60JU6800
O wiele lepsze matryce niz TLC i Hitachi...Cena tez inna wiec jak mozesz poczekaj, dozbieraj i kup markowy TV.

Pozdrawiam
 

martingg

Member
Nie jestem po prostu fanem płacenia za elektronike 7k tak jak w tym wypadku która za rok będzie warta 6k a za 2 4,5k. Czy warto przy tej samej wielkości dopłacać ponad 2x tyle za inny znaczek? W moim odczuciu nie warto.
Oczywiście nie mam nic do osób, które wydają tyle na TV może go oglądają więcej może mają takie hobby albo to po prostu lubią i widzą tą znaczącą różnice za którą warto tylko płacić ;) ich sprawa ja wolę natomiast dorzucić 1k więcej i pojechać odpocząć gdzieś na 2 tygodnie w ciepłe kraje :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź TCLa to się zdziwisz. Ci co mają są zadowoleni. Najbardziej nie zadowoleni są Ci co go nie mają, a Ci co go nie widzieli nawet mają najgorsze oceny - ha ha...
 

krystiano8

New member
Sprawdź TCLa to się zdziwisz. Ci co mają są zadowoleni. Najbardziej nie zadowoleni są Ci co go nie mają, a Ci co go nie widzieli nawet mają najgorsze oceny - ha ha...

Żeby była jasnosc...nie mam nic do firmy TCL :) Mam swoją plazmę serii G i z bólem zamieniam ją na cos wiekszego...ma już 6 lat i cały czas gra pieknie, bez problemów.
Dla jednych istotna jest wielkość dla innych jakość :)...np. Moja mama jak widzi SD to mówi, ze bardzo ładny obraz:)
Panas chociażby ze względu na kontrast, jasność, Hz, Studio Master HCX.
TLC firma młoda, kupiła Thompsona, ma ich patenty, zobaczymy w dłuższej perspektywie jakość ich produktów.
Ja nie kupuje TV na 2-3 lata wiec nie będę ich na razie testował....może kiedyś:)

Pozdrawiam
 

martingg

Member
Patrzyłem na hitachi-tv w panel 100hz ma "nie"
ewentualnie sa jakies interesujace 4k ze 100mh w przedziale 5-6k?
 
Ostatnia edycja:

Marek_S

New member
Witam,
Panowie jestem tu nowy, szukam TV o podobnych wymaganiach, na jakich zasadach można dostać lepszą cenę, np na TX-58DX750E ?
Z góry dzięki.
 
Do góry