60 cali pomoc w wyborze

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie jest duża odległość więc niedoskonałości będzie widać.
W takim przypadku dopłata - o ile kasy wystarczy, jest zasadna.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Lepsze to zależy do jakich potrzeb i oczekiwań , ale z matrycą 100 Hz masz jeszcze Sony 65W855.
 

martingg

Member
wstępnie stanęło na U58S7806S ... dziś byłem w saturnie i był u55U58S7906S niestety sprzedawca mi powiedział że akurat dzisiaj padł po 2 miesiacach uzytkowania ... i tak się trochę zacząłem obawiac :) może jednak fhd czegoś znanego samsung czy coś ....
Hitachi 65HZT66 albo Panasonic TX-65C320E ... już sam nie wiem :/
 
Ostatnia edycja:

martingg

Member
Ceny Masz kiki konkurencyjne :) wiec skorzystam na 99% wiec spoko.
Druga sprawa ze teraz mam 48 cali i jest ok ale widziałem 55-58 cali w saturnie i nie widziałem wielkiej różnicy względem wielkości mojego Samsung ue48h6400 vs tcl 55 czy inne 58 ale 65 cali juz robił wrażenie :) i bylo widać ta wielkość (btw stal 105calowy zakrzywiony LG za 350.000 pln to normalnie WOW o.o)
Pytanie czy warto rezygnować z 4k (liczę na x1 scorpio z rok z 4k) dołożyć 1400 pln różnicy i wziąć jednak Hitachi....
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Kup TV 4K i to najlepiej markowy, a nie jakiś wynalazek, który nie wiadomo ile pochodzi. Ci co widzieli Panasa 58DX750 bardzo go chwalą za jakość obrazu, więc koniecznie go sprawdź :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Hitachi 65" masz poniżej 5 tyś i to z kalibracją.
Samu już wiesz, że wielkość robi wrażenie największe.
Jeśli korzystasz z platform cyfrowych to bardzo dobre rozwiązanie.
TCL 58S7806 też wielkość się liczy i masz 4K i 100Hz. A cen niewiele powyżej 3 tyś zł.
Jeśli chcesz dużo mulitimediów i aplikacji to wówczas 55PUS6561 Philipsa i 4K i 100Hz, a ambilight potrójny optycznie powiększa widzenie obrazu o 5-10 ".
 

martingg

Member
Philips raczej odpada jest mniejszy od TCLa jakbym miał nie brać TCL to pewnie wziąłbym ten Hitachi. Kwestia 58 cali 4k czy 65 fhd i 1400 więcej około.
 
Do góry