55nano903 vs 55xh8096

Petru23

Banned
Przez net zamawiam a nie u Zdzicha w sklepie.

Właśnie będę pakował sony do samochodu. I znosił z 4 pietra. I fotele później wsadzał do auta. A fotele w biurze też na piętrze. Dżizas kva jprd...
 
Ostatnia edycja:

Petru23

Banned
Sony już zwrócony. Teraz trzeba duuuuzo przemyśleć.

Edit
W euro jest za 3800 - rabat za drugi produkt oraz w MM również z rabatem dodatkowym ;)

Xh9005 znaczy się.
 
Ostatnia edycja:

SLAV7

New member
Bez reklam
Ja wybrałbym jednak SONY. Z tych TV moim zdaniem najlepszy, biorąc pod uwagę różny kontent. Trzecia opcją jest czekanie na nowe modele i kupienie czegoś w połowie roku. Ale taniej nie będzie.
 

Petru23

Banned
Jaśniejsze sceny przy statycznym obrazie. Widać to np w oknach w kadrze, na śniegu, pod źródłami światła itp. Jakby podświetlanie nie było w stanie utrzymać zadanej wartości dla danej strefy, stref i delikatnie pulsowało. I co najlepsze nie wiem, czy to postępowało czy po prostu częściej to zauważałem wiedząc o tym problemie.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
zostaw w koncu 9005 , ha ha. Ile mozna? Tv ma byc dla Ciebie, nie Ty dla niego... Nie wpatruj sie w szczegoly (wiem, ciezko), ciesz sie obrazem wraz z zona. Swoja droga, musi miec kobieta cierpliwosc :)
 
Ostatnia edycja:
Ja porównałem Panasa hx820 i lg 55nano 903 i Panas dzisiaj do sklepu wrócił, kolory, kontrast, czerń, plastyka, ruch wszystko na korzyść lg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Jacoo81

New member
Petru23 co zostawiłeś? W sobotę miałem okazję pobawić się tym LG nano903 i tej pikselozy nawet na naziemnej HD nie dało się oglądać. Przy lekkim ruchu, obiekt który się poruszał to na brzegach takie duże piksele. Materiał HD z YouTube to samo. To takie moje wrażenia odnośnie tego modelu. Kąty i podświetlenie na plus. Na meczu brak pionowych pasów. Ale te piksele :(
 

Petru23

Banned
Wisi jeszcze xh90 ale jutro powinien być Xh95 :D
Nie wiem po co wziąłem Xh95, bo jestem zadowolony z tego egz xh90. Nawet kolorów nie musiałem ustawiać na trybie wlasnym, zmieniam jedynie przestrzeń barw z DCI ma 709 w zależności co oglądam. Troszkę popłynąłem z tymi telewizorami. Cóż z tego, jeśli zamówię 3 egz xh90 skoro może nie być tak dobry jak ten, który posiadam.

Aha, jakość obrazu na nano90 bardzo zbliżona do xh90. Widocznie potwierdza się skez że co egz to inna bajka.

Aha, co ważne. Naziemną to tylko programy TVP mają jaka jakość a i tak od nadawcy to zależy. Reszta to średnio bardzo a wręcz tragicznie. Chyba jeszcze discovery potrafi ładnie nadać. Nawet na xh90 na sklepie był dramat. Jak wróciłem do domu że sklepu, odpaliłem to samo u siebie na xh90 (program jeszcze trwał) i nie ma co Porównywać nawet. Na UPC te same programy z "naziemnej" to inna jakość.
Antena z dachu jednak nie da takiej jakości jak kabel.

Aha, piłka nożna w moim przypadku lepiej na nano90 pomijając migotanie siatki przy odpowiednim kadrze boiska. Tak to tło lepiej niż sony, bardziej szczegółowo. Linie, deseń na koszulkach, trybuny ok.
 
Ostatnia edycja:
Do góry