50pus7334 UPC nie nagrywa TVN

adam80

Member
Ktoś ma UPC i mógł by sprawdzić, telewizor ma zablokowane nagrywanie z TVN i kanałów grupy Canal+ np. Ale kino+, planete+, z wszystkich innych nagrywa, mam moduł CI+, ale bez modułu TVN też nie nagrywa. Mam starszego LG i ten nagrywa wszystko.
 

adam80

Member
Kłopoty z nagrywaniem potwierdzone na drugim egzemplarzu, do tego migotanie na jasnym tle, brak płynności widoczny na pasku TVN24, Czekam na nowy soft, ktoś się orientuje czy jak wrócę do starego softu to stracę gwarancje.
 

adam80

Member
Jak kilka miesięcy temu zgłaszałem problem z telewizorem siostry, to po kilku minutach rozmowy miły pan obiecał wysłać rozwiązanie na maila, i rzeczywiście wysłał - instrukcję obsługi - słowo w słowo to samo co w telewizorze.
 
Ostatnia edycja:

albert51

New member
Właśnie napisałem do Philipsa, opisałem problem migania ekranu i twoje problemy z nagrywaniem. Wskazałem że problemy pojawiły się po aktualizacji oprogramowania.
 

adam80

Member
To też im jutro wyślę laurkę, jest jeszcze problem z płynnością, bardzo dziwnie zachowują się paski na np. TVN24 czy TVP INFO, i to bez włączonych upłynniaczy. Może jeszcze ktoś się dołączy ?
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
W 7334 jest jeszcze jeden poważny błąd, o którym pisali na forum Emitela i zgłosili do Philipsa jak na razie bez poprawy. O co chidzi? O HbbTV które zawiesza tv.
DVB-T wejdzcie sobie na kanał Polsat, w prawym dolnym rogu powinna pojawić się czerwona kropka po wciśnięciu której trzeba zielonym zatwierdzić regulamin i powinniśmy zacząć oglądać Polsat News. Niestety po wciśnięciu zielonego przycisku zawiesza się HbbTV.
Telewizory z 2018 roku działają poprawnie

https://hbbtv.pl/2019/09/20/polsat-news-w-hbbtv/
 

adam80

Member
Ja zgłaszałem na stronie philipsa, chyba mają problem z odpowiedzią, bo dostałem informację o przedłużeniu czasu na odpowiedź o kolejne 24-48 godzin.
 
Do góry