50PK950 - LG nie odpuszcza rynku plazmy

Adrian85

New member
Bez reklam
MENU-czerwony przycisk na pilocie(pomoc tech. dla klientów)-info o produkcie/usłudze.
Oczywiście jeśli masz wersję ZA.

ps.
Dla wszystkich ciekawych którzy mają wersję ZA i zniknęła im możliwość sprawdzenia licznika godzin po aktualizacji:

MENU-kursorem na OPCJE(nie wciskać OK!!!!)-7 razy wcisnąć 9 (zarówno dla plazm i lcd)

Powróci do pierwotnej wersji....potem na nowo zrobić aktualizację oprogramowania ;)
 
Ostatnia edycja:

Junkers

New member
Mam pytanie do użytkowników 60PK950 czy z tym telewizorem działa pilot Magic control????

Na zach. stronach znalazłem,że tak .
Kupiłem ten pilot i ...chyba nie chodzi.

pomocy ;)
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Skusiłem się i kupiłem w końcu miernik energii(watomierz jak kto woli) i w pierwszych pomiarach wychodzi że nie jest tak źle(na razie;))
Kontrast 80
Jasność 50
''eco''-średnie

Na całkiem białej planszy nie przekracza 290W
Wiadomości różnie 140-200W
Filmy 96-160W
Mecz p.nożnej 160-190W

W trybie THX różnie bywa....:-D

Jak na 50'' plazmę FHD powiedziałbym b.dobrze:)
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
Przeglądając forum

Kontrast max
Jasność max
''eco'' wyłączone

i nie przekracza 300W(na całkiem białej planszy też nie),może taki watomierz,a może nie jest tak źle,ale....w niedzielę poświęcę więcej czasu.Przy okazji sprawdzę ile bierze wzmak(690W na tabliczce)
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
moja 3 letnia plazma Panasonic 46py8
475W na tabliczce, max pobór (biała plansza, max kontrast) 520W, minimalny pobór 110W
średnio w trybie kinowym, przy normalnym oglądaniu, poniżej 170W (przy kontraście ciut poniżej połowy), w trybie eco 150W
 

mazistreet

New member
Witam.
Jestem zdecydowany na zakup 50PK950 ewentualnie 50PK760. Każde moje zapytanie to odpowiedź - nie dostępny na rynek Polski. Czy ktośma namiary na sprzedawcę, który ma w ofercie te modele. Z góry dziękuję za informacje.
 

vito0567

New member
Mam pytanie do użytkowników 60PK950 czy z tym telewizorem działa pilot Magic control????

Na zach. stronach znalazłem,że tak .
Kupiłem ten pilot i ...chyba nie chodzi.

pomocy ;)

Też chciałem dokupić ten pilot do mojego 50PK950 - dobrze, że nie zdążyłem. Myślę jednak, że jest to kwestia oprogramowania. Pozdrawiam!
 
Do góry