47lk950

fxd

New member
Bufor kilku minutowy ... i idzie wszystko online ... ale i tak t osuper sprawa..

BO do TV wchodzi jeden kabel z sieci osiedlowej i zasilanie.
Nic wiecej nie mam podlaczone ... narazie bo czekam na blu ray dd660 ... dojdzie hdmi ;-)
Tylko brakuje mi przewijania szybszego-plynnego x2,4,6 :/
 

fxd

New member
Jest tam kilka kanalow HD ;-) ogolnie ja niemammega wymagan ... co do obrazu ...
Sygnal glownie DTV .... Jakos to wyglada . Wiadomo HD to HD ;-)
Zastanawiam sie nad wyborem N polsat albo inna cyfre lecz jesli chodzi o moje ogladanie TV to ten sygnal z osiedlowki mi styka ;-)
 

smolax71

New member
Jest tam kilka kanalow HD ;-) ogolnie ja niemammega wymagan ... co do obrazu ...
Sygnal glownie DTV .... Jakos to wyglada . Wiadomo HD to HD ;-)
Zastanawiam sie nad wyborem N polsat albo inna cyfre lecz jesli chodzi o moje ogladanie TV to ten sygnal z osiedlowki mi styka ;-)
więc to raczej SD
podobny obraz do naziemnej telewizji cyfrowej

ale jak zapodasz 3d sbs full HD to masz przyjemność :)

pytanie;
na 47LK950 jak włączam tryb 2d do 3d albo same 3d to tv jakby ustawia się na mega kolory
ostrość, płynność także nawet filmy 2d lepiej oglądać w 3d
normalnie jakby inny obraz

czy masz takie wrażenie na LM ?
porównaj
oglądasz 2d film full HD i na tv zrób 2d do 3d i czy będzie ''żywiej'' i ładniej ???
 

Grinch

New member
więc to raczej SD
podobny obraz do naziemnej telewizji cyfrowej

ale jak zapodasz 3d sbs full HD to masz przyjemność :)

pytanie;
na 47LK950 jak włączam tryb 2d do 3d albo same 3d to tv jakby ustawia się na mega kolory
ostrość, płynność także nawet filmy 2d lepiej oglądać w 3d
normalnie jakby inny obraz

czy masz takie wrażenie na LM ?
porównaj
oglądasz 2d film full HD i na tv zrób 2d do 3d i czy będzie ''żywiej'' i ładniej ???
Mam 47LK950 oraz 42lm620s

Różnica w obrazie jak dla mnie jest niewielka. Między trybami 2D 3D obraz jest podobny. W trybie 3D w każdym modelu podskakuje jasność i jakość kolorów, aby zniwelować przyciemnienie przez okulary.
Różnica między tymi TV jest taka, że 47LK950 nie ma tak dużego bandingu jak 620s.
 

fxd

New member
TAK potwierdzam jest znacznie lepiej. jak zrobie z 2D do 3D ;-)

A co do bandingu iinnych tych zlych rzeczy to na chwile obecna nie zauwazylem .
nie ogladalem pilki na TV.
Na chwile obecna moge pwoiedziec ze 640S zaspokoil moje zapotrzebowania jesli chodzi o jakosc i funkcje chyba w 99% ;-)
Dzis bede testowal Xboxa !!
 

smolax71

New member
Mam 47LK950 oraz 42lm620s

Różnica w obrazie jak dla mnie jest niewielka. Między trybami 2D 3D obraz jest podobny. W trybie 3D w każdym modelu podskakuje jasność i jakość kolorów, aby zniwelować przyciemnienie przez okulary.
Różnica między tymi TV jest taka, że 47LK950 nie ma tak dużego bandingu jak 620s.

Ten stary LK wcale nie jest taki ''zły'' :)
I na pewno lepszy od LM620s ale od LM640s to już chyba nie - 640s lepsza matryca.
Po cichu wam zdradzę, że nie mam zaufania do serii LM i moim faworytem jest 47LW579s za ok 3tysie... :)
 

fxd

New member
Jestem zadowolony na maxa. .. . Opcja DUAL PLAY na Xbox mega giga ...
Trzeba miec okulary ale ael mozna tez .. podzialac majac 4 pary robisz z nich 2 pary do dual play ..

Smigalismy samochodami . . . azz milo .. kazdy z Nas mial .. caly ekran dla siebie ;-)

Jedyne co na chwile obecna mnie denerwuje :
- brak mozliwosci przewijania w trybie SMart SHARE..

Chyba tylko to .. ogladalem pilke . .i jest ok .na moje oko . .;-)
 

MKV

New member
LG 47LK950 jest do kupienia za 2309zł w Mega Markecie - myślicie, że warto go brać za te pieniądze czy coś lepszego? Ogólnie chciałem teraz plazmę ale wszyscy mi polecają Panasonica 50ST50 za 3700zł a ja nie mam obecnie takich pieniędzy więc rozważam inne opcje...
 

Chmielekk

New member
Witam Panowie, zaciekawił mnie post @fxd. Jestem posiadaczem TV LG 47LK950 od jakiegoś czasu, jestem bardzo zadowolony jednak nie jestem jakimś wybitnie wymagającym klientem i się nie interesowałem tym, obraz świetny i to mi wystarczyło, jednak ta funkcja o której wspomniał @fxd bardzo mnie zaciekawiła. Czy to jest możliwe z tymi okularami które są dołączone do zestawu czy trzeba się liczyć z nowym wydatkiem? Jak to ustawić Panowie?
 

Grinch

New member
Jeśli dobrze rozumiem to fxd nie kupił LK950 a 640s z serii LM. Przynajmniej tak wnioskuje z wcześniejszego posta. LK950 nie ma dualplay (aby korzystać z tego np w 620s czy 640s trzeba mieć inne okulary albo przekładać szkiełka ;) )
 
Do góry