40TL838 brak youtube

rafael_

New member
Witam.
Zakupiłem ten telewizorek, wszystko jak na razie pięknie śmiga (oprócz tv, bo nie mam jeszcze anteny).
Mam tylko problem z youtube, wyświetla się tylko logo i nic dalej nie idzie.
 

rom45

New member
witam mam taki sam problem tylko że u mnie yotube śmigało przy pierwszy podłączeniu do internetu a teraz odziwo działa tylko toshiba place a youtobe wyświetla sie cały czas napis serwisu i nic więcej ? o co chodzi z tym . wszystko mam podłączone i sprawdzone jak należy
 

pioczel

New member
włączajcie youtobe z poziomu menu do przeglądania dysków ten znak ,,play''obok placesa i mi tak na pewno działa ,a z poziomu places na pewno nie dziala -jakiś komunikat po ang.:razz:
 

rafael_

New member
Dajcie jeszcze znać jak zrobić taki myk: Mam netia spot i chce do tego przy pomocy drugiego rutera podłączyć bezprzewodowo internet, tylko jak to zrobić ?:confused:
 

adamuadamu

New member
Dajcie jeszcze znać jak zrobić taki myk: Mam netia spot i chce do tego przy pomocy drugiego rutera podłączyć bezprzewodowo internet, tylko jak to zrobić ?:confused:
czyli: ten drugi router ma robić za AP Clienta? no to musisz się najpierw dowiedzieć, czy w ogóle ma taką możliwość. jeśli odpowiedź jest negatywna, to możesz jeszcze sprawdzić, czy twój router jest wspierany przez OpenWRT - jeśli tak, to wgrywasz alternatywne firmware i ustawiasz
 

Cyanide

New member
bo kolega adamuadamu sam nie wie o co Tobie chodzi.
On zrozumiał, że chcesz połączyć to tak

Netia Spot > - - - - - - - - WiFi - - - - - - - < router-wifi >-----------kabel------------<odbiornik
żeby routery komunikowały się bezprzewodowo.

Ale do tego wymagane jest by router ten drugi mógł pracować jako "AP Clienta" czyli odbierać a nie tylko nadawać sygnał Wifi i rozpowszechniać go dalej (już chyba tylko po kablu)
 

adamuadamu

New member
router to taki coś: TL -WR340G, ale czy ma tego AP.
wr340g niestety - nie ma ap clienta ani też możliwości wgrania alternatywnego firmware.
albo wierć kable, albo sprzedaj wr340g i kup wr740n - ten drugi kosztuje praktycznie tyle samo, a po wgraniu Openwrt+Gargoyle konfigurujesz (po polsku) klienta AP w kilkanaście sekund. polecam, bo sam tak mam od kilkunastu miesięcy. niezawodne i 100% stabilne łącze. uciąga również youtube 1080p jeśli chodzi o przepustowość

koledze pięterko wyżej dziękuję za objaśnienie, co autor miał na myśli :)
 

rom45

New member
zrobiłem aktualizacje softu wszystko ok youtube smiga ale wykasowalo mi ustawienia programów i inne ustawienia czy to jest norma przy aktualizacji proszę o odpowiedz czy ktoś też tak miał
 

Cyanide

New member
wydaję mi się że przy aktualizacji softu efekt może być taki ponieważ to tak jakbyś przywrócił do ustawień fabrycznych TV. Aczkolwiek głowy nie dam.

adamuadamu - nie ma za co :) takie zboczenie zawodowe tłumaczenia różnych rzeczy w miarę w prosty sposób bo nie każdy musi "się znać"
 

rafael_

New member
Bardziej prawdopodobne będzie to, iż Manta wypuści telewizor z takimi bajerami jak ipla, a nam pozostanie się cieszyć jak wydadzą choć oficjalną aktualizację.
 

vir02

New member
Mam podobny problem z YouTube więc nie zakładam nowego tematu. Mój problem dotyczy 32RL838, podobnie jak wspominał kolega wcześniej YouTube załączył się parę razy (przed aktualizacja jak i po aktualizacji załączył się może z 10 razy) a teraz wyświetla się tylko logo YouTube . Robiłem aktualizacje (nowszych nie znajduje), reset TV, YouTube jak pokazywał logo tak pokazuje. Ma ktoś jakieś inne pomysły ?
 

awprawo

New member
40rl838

witam,

40RL838 - zakupiony tydzień temu:
- nie działą Youtube (aktualizacji tv nie znajduje...) - na infolinii Toshiba powiedzieli mi że muszę umówić się z serwisem który przyjedzie i zabierze tv, zainstaluje aktualizację i odwiezie tv z powrotem do domu. To jest jednak bardzo uciążliwe, poza tym boję się że uszkodzą tv.
- nie działa Toshiba Places - na infolinii powiedzieli mi, że w Polsce wogóle nie działa i nie wiadomo kiedy będzie dziaąć.

Jestem ogromnie rozczarowany, kupiłem ten TV aby miał chociaz takie szczątkowe Smart TV - a tu nie ma nic...!

Bardzo złe słowa cisną się na usta....
 

robsonbyd_77

New member
to dziwne, bo u mnie na 46WL863 zarówno Toshiba Places jak i YouTube działają bez problemów,
na Toshiba Places działają wszystkie serwisy (więc jak Toshiba może twierdzić że w Polsce wogóle nie działa?!),
na YouTube jedyny minus to nie wyświetla na TV dodanych filmów do Ulubionych (jak wchodzisz w Ulubione to jest pusto), chociaż na koncie one są bo na komputerze widać te filmy dodane do Ulubione.
 

krzyyh

New member
to dziwne, bo u mnie na 46WL863 zarówno Toshiba Places jak i YouTube działają bez problemów,
na Toshiba Places działają wszystkie serwisy (więc jak Toshiba może twierdzić że w Polsce wogóle nie działa?!),
na YouTube jedyny minus to nie wyświetla na TV dodanych filmów do Ulubionych (jak wchodzisz w Ulubione to jest pusto), chociaż na koncie one są bo na komputerze widać te filmy dodane do Ulubione.
u mnie wyświetla dodane do ulubionych
 
Do góry