40TL838 brak youtube

fatis

New member
u mnie od nowości czyli od prawie roku youtube działał. Teraz przestał , po wyświetleniu logo pojawia sie na ekranie krzyżyk i nic więcej ;/
 

sebokuc

New member
U mnie też pojawia się krzyżyk albo samo logo. Irytuje mnie to.Tym bardziej, kiedy pomyśle, że Toshiba jest produkowana w Polsce. Mając Samsung UE32EH5300 nie miałbym tych problemów. Aktualizacja nie pomaga.
 

kowalcus

New member
wczoraj był problem z serwisem youtube przez kilka godzin bo u mnie ani na tv ani na telefonie nie chodziło a na kompie muliło jak cholera, dzisiaj niby działa ale mam wrażenie że dziwnie ścina, ale to może wina łącza bo tylko 10mbit
btw. youtube nie da rady odpalić z toshiba places bynajmniej na moim tl838
 

kuncio

New member
problem z krzyżykiem sam się rozwiązał, prawdopodobnie był to jakiś błąd ze strony youtuba, natomiast jeśli komuś w ogóle nie załącza sie youtube niech zmieni w ustawieniach tv adresy DNS na adresy DNS google czyli:
Główny DNs: 8.8.8.8
Drugi DNS: 8.8.4.4
 
G

Galnospoke

Guest
problem z krzyżykiem sam się rozwiązał, prawdopodobnie był to jakiś błąd ze strony youtuba, natomiast jeśli komuś w ogóle nie załącza sie youtube niech zmieni w ustawieniach tv adresy DNS na adresy DNS google czyli:
Główny DNs: 8.8.8.8
Drugi DNS: 8.8.4.4

Zadzialalo. Szok.
 
Do góry