40RL933 - prosze o opinie

To się nie zrozumielismy, myślałem, że ze tv ci się przełącza na hdmi po włączeniu ps/PC. Najwyraźniej chodzi o zaklucanie dtv, przy słabym sygnale lub blisko położonej antenie. U mnie jest jeszcze wesele - sygnał dtv zanika jak sąsiad parkuje SMART'a pod domem (na inne auta brak reakcji). Tak samo sygnał zakłóca każdą rozmowa lub SMS :-D

Wysyłane z mojego Nexus 10 za pomocą Tapatalk 2
 
@up właśnie wrzuciłem i testuje...

regy6e6u.jpg


4uqezyju.jpg


Wysyłane z mojego Nexus 10 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:
Tak, TV działa ;) Nic ciekawego nie zauważyłem, ale nie testowałem jeszcze nagrywania.

Wysyłane z mojego Nexus 10 za pomocą Tapatalk 2
 
Ciekawe czy powstanie aktualizacja w której łaskawie uwzględnia, że w Polsce też mamy hbb tv...

Wysłane z mojego Nexus 10 za pomocą Tapatalk 4
 

Pap76

New member
...też mi się wydawało, że coś w TV mówili o tej funkcji. TV niby ma, lae póki co nie da się wykorzystać - a czasem mogłoby się przydać ;-)
 
Dokładnie, ja też zylem w pełnej nieświadomości... Przelaczylem kiedyś na Niemcy i hbbtv śmiga elegancko! Pap76 przełącznik sobie w ustawieniach kraj na Niemcy i zaraz pojawi Ci się w prawym dolnym rogu info z czerwona kropka... Tylko net podepnij ;-)

Wysłane z mojego Nexus 10 za pomocą Tapatalk 4
 
Ostatnia edycja:

csbart

New member
Witam, mam problem z konfiguracją internetu, podłączam go przez kabel bezpośrednio z modemu od kablówki i nic nie znajduje, konfigurował już ktoś sieć w ten sposób ?
 

paeru

New member
Bez reklam
Po podłączeniu kabla, rozumiem że wchodziłeś w ustawienia - wybrałeś połączenie sieci: przewodowe, a po wszystkim wykonałeś "test połączenia sieciowego"?
 
Do góry