3D zamroziło mój zakup tv!!!!

arturos1970

New member
Bez reklam
jednemu sie podoba drugiemu nie musi,wazne,zeby kazdy byl zadowolony,a co do samej konwersji 2d do 3d to jaka by nie byla to itak lepsza alternatywa niz nie miec jej wcale i moge sie zalozyc,ze inni producenci juz ciezko pracuja nad czyms podobnym bo jak narazie to szajsung jest o krok przed nimi zapewne dzieki swemu patentowi sprzeda najwiecej takich tv,no bo kogo stac na oryginal br3d?a pozatym ile jest na rynku takich filmow?
 

kapsell

New member
Bez reklam
(...),a co do samej konwersji 2d do 3d to jaka by nie byla to itak lepsza alternatywa niz nie miec jej wcale (...)

Za ta konwersje w tv placisz gruba kase - to po pierwsze.
Ja na dzien dzisiejszy wlasnie wole "nie miec jej wcale".
Jak technologia okrzepnie (a troche wody uplynie w Wisle do tego czasu) to wtedy wsiade do tego pociagu. Na razie ciesze sie 2dBR.
 

dyzio55

New member
Za ta konwersje w tv placisz gruba kase - to po pierwsze.
Ja na dzien dzisiejszy wlasnie wole "nie miec jej wcale".
Jak technologia okrzepnie (a troche wody uplynie w Wisle do tego czasu) to wtedy wsiade do tego pociagu. Na razie ciesze sie 2dBR.

a ja się z tym mnie zgodzę jeżeli cię stać to kupuje , może technologia niedopracowana , ale za 1-2 znowu coś nowego wymyślą i tak w kółko zawsze będzie coś nowszego.

jeżeli kogoś stać to niech kupuje
 

arturos1970

New member
Bez reklam
Za ta konwersje w tv placisz gruba kase - to po pierwsze.
Ja na dzien dzisiejszy wlasnie wole "nie miec jej wcale".
Jak technologia okrzepnie (a troche wody uplynie w Wisle do tego czasu) to wtedy wsiade do tego pociagu. Na razie ciesze sie 2dBR.
totalna bzdura,zanim sie wypowiesz to sie zapoznaj z cenami,ja juz widzialem jakie ceny maja niektorzy konkurenci i to bez konwersi,a pozatym nikt cie tu do zakupu nie zmusza.
 

kapsell

New member
Bez reklam
totalna bzdura,zanim sie wypowiesz to sie zapoznaj z cenami,ja juz widzialem jakie ceny maja niektorzy konkurenci i to bez konwersi,a pozatym nikt cie tu do zakupu nie zmusza.

Widze ze jestes "znawca" - super.
To na pewno wiesz jak wyglada konwersja z 2d do 3d?

I odpowiedz na jedno pytanie: ile kosztuje dobry konwerter 3d?
 

pkomp

New member
ludzie ale jaki konwerter?przeciez tu wystarczy odpowiednio rozsunąc składowe obrazu tak jak przy okularkach niebiesko-czerwonych......nic innego się nie robi...jak ktos nie wierzy proszę obejrzec taki obraz bez okularów albo imaxa bez okularów
konwerter za 20 tysiecy euro - trzeba byc chorym umysłowo by bawic sie w takie bzdury - samsung pokazuje ile ta technologia jest warta (a to staroc i nic więcej)
 

saba76

New member
A ja panowie się wstrzymam z zakupem TV 3D.
Jestem na kupnie TV ale jednak poczekam aż to naprawdę będzie już dopracowane.
Z praktyki wiem,że za jakiś czas firmy wypuszczą poprawione,lepsze modele a do tych już istniejących pewnie już nie dorzucą updejtów oprogramowania.
Przykład głupiego dts w modelach Samsunga B650 i C650.
 
Do góry