10 powodów dla których nie warto kupować telewizorów 3D do domu .

janusz

New member
Bez reklam
W uzupełnieniu dodam, że pisząc o wysypie filmów 3D miałem na myśli tylko filmy z lektorem. Na dodatek są one dostępne w postaci plików odtwarzanych przez odtwarzacze sieciowe. Technologia 3D podobnie jak inne pozbywa się powoli starodawnych dysków optycznych, tu również nie ma przyszłości dla BR. Tak więc do 3D nie trzeba wymieniać sprzętu, wystarczy TV 3D (oczywiście można dla lepszej jakości nabyć odtwarzacz radzący sobie z Full HD 3D, bez tego zostanie pozostanie odtwarzane przez TV half-SBS minimalnie gorszej rozdzielczości)
 
Ostatnia edycja:

taschoon

New member
A ja trochę inaczej może. Ogólnie to jak chcę pooglądać coś w 3D to idę do kina bo tam siądę sobie w jakimś 4-5 rzędzie i mam super wrażenia. Obecnie mocno mam namieszane w głowie bo szukam TV 55 cali i myślę o Panasie 55VT50 i choć ma 3D to i tak nie będę go używał bo wolę iść do kina. Jednak patrząc na oferty TV to te z górnej półki mają 3D a jakiegoś odpowiednika bez 3D raczej nie widzę bo są kiepsko wyposażone w gorsze filtry itp. Więc kupując TV i tak będę miał gadżet którego nie wykorzystam.
 
Do góry