1.Jakiej marki posiadacie kolumny kina domowego?

najpopularniejsze kolumny


  • Total voters
    0

Rafal7

Banned
Masz Armanig poniekąd racje z tym Nadem,ale z drugiej strony jak ktoś ma kase i chce zakupić dobry sprzęt,zaczyna jeździć po salonach i mu oferują co z czym i za ile.Ktos kto ma trochę pojęcia i kojarzy chociażby same firmy i ich nazwy nie potrzebuje reklam ani dobrego marketingu,wystarczy mu takie forum i wie czego chce :D
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tylko kapusta7 wybierając np. wzmak stereo nigdy nie wiemy co Nam się spodoba? Jest tyle sprzętu na rynku, że nie sposób odsłuchać wszystkiego i w różnych zestawieniach. Wiem, teoretycznie sugeruje się wyporzyczyć sprzęt do domu i spr. jak to zagra w Naszym salonie, ale praktycznie nie zawsze jest taka możliwość ( wiele czynników się na to składa).
 

Rafal7

Banned
Tylko kapusta7 wybierając np. wzmak stereo nigdy nie wiemy co Nam się spodoba? Jest tyle sprzętu na rynku, że nie sposób odsłuchać wszystkiego i w różnych zestawieniach. Wiem, teoretycznie sugeruje się wyporzyczyć sprzęt do domu i spr. jak to zagra w Naszym salonie, ale praktycznie nie zawsze jest taka możliwość ( wiele czynników się na to składa).

Masz racje,ale jak zobaczą w salonie ze masz kasę i chcesz zakupić sprzęt a do tego nie masz pojęcia to będą skakać kolo człowieka ze chocho
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
15 000 zł :D
Ale przecież jest więcej takich użytkowników ;)
(po 1 zł za post - oj cienko to widzę :) )

Wiadomo, że ankieta ma ograniczenia i że wzięte zostały co bardziej popularne komercyjne marki. Brakuje jeszcze choćby polskich znamienitych producentów, Harpia Acoustics, Esa, ale wielu innych nawet popularnych , jak Cabasse, Dynaudio, Elac, Chario, Triangle, Amphion, Xavian, czy bardziej audiofilskich Audio Physic, Martin Logan, Sonus Faber, Usher, Thiel. Nie zapominajmy o dużej klasie samoróbek DIY. Można by też dorzucić po prostu klasę INNE, lub POZOSTAŁE, dla marek, które nie wpasowały się w ankietę. Jak nic naliczyłem jeszcze kolejne 16.
Kapusta7, może zamieścisz cz. 3?
Za np. kilka tygodni, miesięcy, gdy będzie już spora liczba głosujących można zrobić jeden duży wykres np. w Excellu i umieścić sumaryczne wyniki np. w postaci obrazka i aktualizować co jakiś czas.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Dla przykladu, taki NAD, sprzet jak najbardziej ok, ale co z tego jak marketing lezy i kwiczy, moze jak dystrybutor zobaczy "porazajaca" ilosc posiadaczy, to poczyni w koncu odpowiednie kroki do spopularyzowania u nas tej marki, a i Wiciu by sie ucieszyl :)
Hehe, widzę że zostałem trwale skojarzony z tą marką :) No i ok, ja mam po trochu satysfakcję że się zaczęło mówić o NAD'zie, bo jakoś tak mam wrażenie że przed moimi wpisami to nie za bardzo o marce było :)
Pewnie że bym się ucieszył, gdyby u nas choć w połowie NAD był rozpoznawalny co na zachodnich rynkach.
Chciałem tu zwrócić uwagę na coś - odkąd zaczęliśmy tu wtrącać ludziom by zerkali na NAD - np. ampli T748, zaznaczając że u nas kosztuje on nie współmiernie więcej niż na zachodzie - dziwnym trafem zmienił się dystrybutor i cena spadła. Ciekawostka co? :)
Czyli powyższe może potwierdzać że ludzie z branży zaglądają m.in. tutaj na forum i widzą co się dzieje. No i bardzo dobrze, może coś się ruszy w tym skostniałym od uprzedzeń kraju ;)

Myślę że Wiciu to i o prowizję mógłby się starać:razz:
Haha, o to myślę że tylko w najfajniejszych snach mi może się przewinąć :D
Ja bym był już szczęśliwy jakby ktoś mi zaproponował nowe klocki NAD'a do testów ;)
Narazie cisza... choć kto wie, nie takie cuda świat widział :p

Ale to jakoś będzie sfinansowane? 5000 wpisów = 5000zł?. Tak to mozna żyć:)
ooooo, podoba mi się, 1000 wpisów = 1000zł :D Coś bym wymyślił z nowych gadżetów do swojego KD :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja juz nawet nie chce pisac, ile to ja powinienem dostac "przywilejow" od Marantza. Pol zartem, pol serio, ale taka prawda :)
 

Rafal7

Banned
Panowie zrobię trzecią część ale dopiero w sobotę jak będę w domu
Krzysztofradio podesij na priva firmy to zrobię trzecia ankietę ,tylko nie szalej bo juz mam kilka kandydatów.
 

TomekOp

Member
Tylu z was ma Klipsche a ja przy wyborze nic o nich nie znalazłem ciekawego, ale kupiłem i jest git :) jedynie co mi proponowano to Monitory ;).
 
Do góry