1.Jakiej marki posiadacie kolumny kina domowego?

najpopularniejsze kolumny


  • Total voters
    0

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Panowie, skrypt nie pozwala na więcej niż 16 odpowiedzi, po połączeniu znika jedna z ankiet.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szkoda, moze warto podwiesic na jakis czas i edytowac tytul, nazwy/firmy od "A" do "K" i od "K" do "Z"?
Czy też, część 1/2 i część 2/2.
 
Ostatnia edycja:

arekszy

New member
Jestem szczęśliwym posiadaczem DENONA AVR-X1000, po tygodniu zażądał wysłania do serwisu nie wyświetlając nic i nie wypuszczając żadnego dźwięku.
Serwis (centralny HORN) przetrzymuje sprzęt już dwa tygodnie - ot tak, żeby skruszał przed ekspertyzą (babcia mówiła że zające z wnyków trzeba dwa tygodnie trzymać na mrozie - wtedy dobre są)
Noooo, taki bezawaryjny sprzęt.
A technics (20 dwadzieścia lat) jak nowy - na szczęście nie miał HDMI.
a :]
 

arekszy

New member
Uległem pokoleniowej/marketingowej wymianie sprzętów:
- zamieniłem stary wzmak stereo technicsa na wzmak KDower
- zamieniłem stary rower po tijuningu na nowy rower CROSSower
- zamieniłem stare bolero na nowe HECOower
- na szczęście starego VW 1.9TDI nie wymieniam na nic innego

Wnioski:
- technicsa nie mam jak zweryfikować, bo denon w serwisie (ale rewelacji się nie spodziewam)
- stary wagant na łożyskach maszynowych nie ma sobie równych w sprzęcie za tys złotych (do nowego cross-a w cenie katalogowej za 3,5kzł)
- HECOower aleva 500 pobiło bolero w każdym aspekcie (porażka jak Napoleona pod Moskwą)

stare sprzęty bronią się nieźle - ale trzeb dobrze wybierać i nie ulegać markietingowi:)
pzdr
a
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dokładnie jak mówisz. Ale można natrafić na tak zwane egzemplarze perełki. Kiedyś to cała seria była perełkami a teraz zazwyczaj może się trafić jeden egzemplarz perełka na kilkaset sztuk z tej samej serii ehh
 

bagienny

New member
Miało być o kolumnach a jest płacz z powodu serwisu. :] A wracając do kolumn zabrakło w spisie zacnych Castli i ''mniej" zacnych Phonarów .
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tylko chłopaki bądźmy szczerzy, taka ankieta niczego nie dowodzi. Ot, taka ciekawostka. Wiadomo, że gdyby każdy z Nas zarabiał powiedzmy 10k miesięcznie to by nie kupił kolumn za 2k-3k. Bardziej wiarygodne by bylo pogrupowanie kolumn w pewnych przedziałach cenowych, i wtedy można by było zobaczyc które kolumny są bardziej chodliwe od innych. Kupuje się najlepsze brzmieniowo zestawy na które Nas stać, a nie te o których marzymy:)
 

Rafal7

Banned
Kupuje się najlepsze brzmieniowo zestawy na które Nas stać, a nie te o których marzymy:)

Ja bym się bardziej skłonił że kupujemy bardzie te na które nas stać,bo co do brzmienie to idziemy na kompromis a samo brzmienie zawsze mogło by być lepsze w naszym posiadaniu ale jak zwykle cena,i tylko ta cena jest jakimiś lejcami które nas trzymają w ryzach.A może i dobrze ze nas nie stać na kolumny ze snów :razz:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tu by sie przydala bardziej rozbudowana ankieta, podzial na marki, a nastepnie podkategorie na konkretne modele, ew. wartosc rynkowa. Daloby to wiekszy poglad na popularnosc danych modeli. Dodalbym do tego jeszcze konkurs, dla klubowicza z najbardziej budzetowym sprzetem, zrobilibysmy zrzutke na lepszy zestaw, a co, trzeba sobie pomagac :)
Tak na powaznie, te ankiety to raj dla sprzedawcow, "badaczy" rynku itp. mozna poczynic odpowiednie kroki i wybrac grupe docelowa do dalszych "atakow" (promocje itp.).
Dla przykladu, taki NAD, sprzet jak najbardziej ok, ale co z tego jak marketing lezy i kwiczy, moze jak dystrybutor zobaczy "porazajaca" ilosc posiadaczy, to poczyni w koncu odpowiednie kroki do spopularyzowania u nas tej marki, a i Wiciu by sie ucieszyl :)
 
Do góry